Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Policjant po służbie rozpoznał złodzieja

KPP

Policjant wydziału kryminalnego przebywający na urlopie rozpoznał mężczyznę, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Turku. Natychmiast powiadomił dyżurnego komendy i mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego.

Zatrzymany mężczyzna był typowany do kradzieży na terenie ogródków działkowych, a jego wizerunek został publikowany na stronach KPP w Turku i lokalnych mediach. Mężczyzna został zarejestrowany na kamerach monitoringu jak poruszał się na charakterystycznym rowerze.

Policjanci ustalili, że w dniu zatrzymania mężczyzna zdołał już ukraść dwa portfele. Wytężona praca policjantów doprowadzała do postawienia 51 letniemu mężczyźnie zarzutów kradzieży za przestępstwa, których dokonał w maju i lipcu tego roku.

Jak się okazało mężczyzna, mieszkaniec województwa świętokrzyskiego za cel swojej przestępczej działalności obrał Turek i okoliczne ogródki działkowe.

Z uwagi na to, że wcześniej już był karany za przestępstwa przeciwko mieniu i działał w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

źróło: KPP Turek

Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Turku p...
Nowe przypadki zachorowań w powiecie tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - scyzoryk w poniedziałek, 27 lipca 2020 19:32

w świętokrzyskim nie było kogo okraść? musiał przyjechac do Turka?

w świętokrzyskim nie było kogo okraść? musiał przyjechac do Turka?
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.