Policjant po służbie rozpoznał złodzieja

KPP

Policjant wydziału kryminalnego przebywający na urlopie rozpoznał mężczyznę, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Turku. Natychmiast powiadomił dyżurnego komendy i mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego.

Zatrzymany mężczyzna był typowany do kradzieży na terenie ogródków działkowych, a jego wizerunek został publikowany na stronach KPP w Turku i lokalnych mediach. Mężczyzna został zarejestrowany na kamerach monitoringu jak poruszał się na charakterystycznym rowerze.

Policjanci ustalili, że w dniu zatrzymania mężczyzna zdołał już ukraść dwa portfele. Wytężona praca policjantów doprowadzała do postawienia 51 letniemu mężczyźnie zarzutów kradzieży za przestępstwa, których dokonał w maju i lipcu tego roku.

Jak się okazało mężczyzna, mieszkaniec województwa świętokrzyskiego za cel swojej przestępczej działalności obrał Turek i okoliczne ogródki działkowe.

Z uwagi na to, że wcześniej już był karany za przestępstwa przeciwko mieniu i działał w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

źróło: KPP Turek

Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Turku p...
Nowe przypadki zachorowań w powiecie tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - scyzoryk w poniedziałek, 27 lipca 2020 19:32

w świętokrzyskim nie było kogo okraść? musiał przyjechac do Turka?

w świętokrzyskim nie było kogo okraść? musiał przyjechac do Turka?
Gość
poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.