Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Policjant z Turku na podium półmaratonu!

Półmaraton

Podkomisarz Łukasz Wodziński, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Turku zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji. Uczestnicy do pokonania mieli dystans półmaratonu.

Mistrzostwa Polski Policji odbywały się w ramach Półmaratonu Ślężańskiego. Przed startem z wystrzałem armaty w Rynku w Sobótce biegaczom powodzenia życzyli burmistrz Sobótki Mirosław Jarosz, przedstawiciel Marszałka Województwa Dolnośląskiego Jerzy Michalak, a także prezes DZLA Zygmunt Worsa i ultatriathlonowy mistrz Adrian Kostera.

Reprezentujący turkowską komendę podkom. Łukasz Wodziński na co dzień pełni służbę na stanowisku Zastępcy Dyżurnego w Zespole Dyżurnych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku. W marcowym półmaratonie startował w kategorii M-30 i zakończył rywalizację na trzeciej pozycji.

a.augustyniak 120x180

Kibicuj naszym! Sportowe święto w Przykonie już 7 ...
Biała sobota w powiecie tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.