Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pościg za piratem drogowym. Nie miał prawka, był pijany i poszukiwany przez sąd

policja
Policjanci z ogniwa patrolowo - interwencyjnego w sobotnie (19 września) popołudnie zatrzymali pirata drogowego. Okazało się, że mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy, kierował na podwójnym gazie, a na dodatek powinien przebywać w zakładzie karnym. 
 
Około godz. 14.30 na ul. Chopina w Turku funkcjonariusze próbowali zatrzymać do kontroli samochód osobowy marki Seat Cordoba. Kierowca nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozie i zaczął uciekać. Policyjny pościg zakończył się w pobliskim kompleksie leśnym. Okazało się, że 29-letni mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 2,3 promila alkoholu, a na dodatek miał zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Jakby tego było mało, był poszukiwany przez sąd w celu osadzenia go w areszcie śledczym lub zakładzie karnym na rok i cztery miesiące. 
 
Mężczyzna odpowie za szereg popełnionych wykroczeń podczas ucieczki, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za niezatrzymanie się do kontroli, co jest zagrożone karą nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.
Broń biologiczna w urzędzie? Na miejscu są strażac...
Żeglarze opanowali Przykonę, czyli regaty Armor Sa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.