Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Prokuratura potwierdza. Zmarły mężczyzna to mieszkaniec Kun

OSP Kuny

Potwierdzono tożsamość mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono w czwartek (29 czerwca) w miejscowości Genowefa. To 52-letni mieszkaniec Kun, którego przed dwa dni poszukiwali strażacy i policja. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Koninie.

Mieszkaniec Kun wyszedł z domu w sobotę, 24 czerwca. Od tamtej pory nie było z nim kontaktu. Zgłoszenie o zaginięciu do Komendy Powiatowej Policji w Turku wpłynęło w dniu 27 czerwca, a dzień później intensywne poszukiwania rozpoczęli strażacy m.in. z Władysławowa, Wyszyny, Polichna, Kun, Międzylesia oraz Chylina.

W czwartkowe popołudnie w miejscowości Genowefa w gminie Krzymów znaleziono zwłoki mężczyzny. Prokuratura potwierdziła, że jest to 52-letni mieszkaniec Kun. Sekcja zwłok zaplanowana jest na poniedziałek. Ze wstępnych ustaleń nie wynika, aby do śmierci mężczyzny miały przyczynić się osoby trzecie. Śmierć mogła nastąpić m.in. w wyniku pogorszenia stanu zdrowia bądź na skutek nieszczęśliwego wypadku.

fot. OSP Kuny

Kawęczyn: Strażacka rywalizacja w Kowalach Pańskic...
Władysławów: Trudny rok zakończony wotum zaufania ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.