Przykona: Trwa interwencja w Laskach. Z domów zerwało dachy

Laski

Na terenie powiatu tureckiego od wczesnego rana prowadzone są działania mające na celu złagodzenie skutków wichury. Jedna z najpoważniejszych interwencji prowadzona jest obecnie w miejscowości Laski w gminie Przykona.

Na terenie całego powiatu tureckiego spotkać można przewrócone drzewa, leżące na drodze gałęzie czy powyrywane billboardy. Żywioł był na tyle silny, że nadrywał dachy budynków, przewracał samochody ciężarowe, a także wyrywał płoty posesji wraz z przęsłami. Od dawna nie odnotowano tak potężnej wichury dramatycznej w skutkach dla wielu mieszkańców z terenu powiatu. Więcej o zdarzeniach na naszym terenie TUTAJ

Strażacy wciąż prowadzą działania w Laskach (gmina Przykona). Po przejściu porannej nawałnicy co najmniej pięć budynków mieszkalnych ma poważnie uszkodzone dachy. Na drodze leżą elementy budynków płotów, które naruszone zostały przez potężną wichurę.

Na miejscu pracują aktualnie strażacy, policja, służby energetyczne oraz przedstawiciele samorządów.

 

Na co najkorzystniej stawiać zakłady live?
Awarie i wyłączenia prądu w całym powiecie!

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ja w czwartek, 17 lutego 2022 11:07

Poseł będzie mógł kolejne focie sobie zrobić

Poseł będzie mógł kolejne focie sobie zrobić
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.