Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Tragedia na farmie wiatraków w Przykonie. Mężczyzna nie żyje

Farma Wiatraków w Przykonie

Do tragicznego zdarzenia doszło na powstającej w gminie Przykona farmie wiatraków. Nie żyje mężczyzna, który po wejściu do wnętrza wiatraka spadł z wysokości pięciu metrów.

Służby informacje o zdarzeniu otrzymały dzisiaj, tj. 10 lutego, około godziny 18.00. Na miejsce zadysponowano strażaków z gminy Przykona oraz z Turku, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu pracował także Zespół Ratownictwa Medycznego. W chwili obecnej na miejscu swoje czynności wykonują funkcjonariusze Policji z Dobrej oraz prokurator.

Nie są znane dokładne okoliczności zdarzenia, wiadomo jedynie, że z pracownikiem, który pracował w wiatraku nie było od dłuższego czasu kontaktu telefonicznego. Kierownik udał się więc na miejsce i zastał mężczyznę we wnętrzu budowli leżącego na głębokość 5 metrów. Przystąpił do próby ratowania go i wezwał odpowiednie służby. Po przybyciu na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Wiadomo, że wydobycie ciała będzie możliwe jedynie przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

O szczegółach wypadku informować będziemy na bieżąco.


Wideo: Autobus z dziećmi wpadł do rowu. Na pomoc w...
Tuliszków: ,,Ferie z Judo” dla dzieci z Gminy i Mi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.