Przykona: Tragedia w firmie transportowej. Naczepa przygniotła mężczyznę

Firma transportowa

Do tragedii doszło dziś (30 września) przed południem na terenie jednej z firm transportowych w miejscowości Przykona. Na miejscu zginął kierowca samochodu ciężarowego, którego przycisnęła naczepa auta.

Z informacji przekazanych przez Aleksandrę Marańdę, rzecznika Prokuratury Okręgowej w Koninie wynika, że kierowca z firmy zewnętrznej przyjechał tirem na teren magazynu w celu wykonania czynnośći rozładunkowych. Ustawił samochód, delikatnie skręcając naczepą i wysiadł. W czasie gdy kierowca zajęty był rozmową z innym mężczyzną znajdujące się na wzniesieniu auto zaczęło się staczać. Próbował jeszcze dobiec do kabiny, ale naczepa skręciła i przycisnęła go do muru. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Przebieg zdarzenia zarejestrował monitoring w siedzibie firmy. Zabezpieczono pojazd, któremu przyjrzy się biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Zaplanowano również sekcję zwłok. Prowadzone jest postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz wypadku przy pracy.
Dyrekcja żłobka odpowiada na skargę zbulwersowanej...
Dziecko nieprzyjęte do żłobka przez „widzimisię” d...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.