Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Utonął młody mężczyzna. Jego kolega trafił do szpitala

Akcja ratunkowa nad zbiornikiem w Przykonie

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 21.30 na zbiorniku wodnym w Przykonie. Młody mężczyzna znalazł się w wodzie i zaginął. Jego ciało strażacy wyłowili przed 23.00.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że pięciu młodych mężczyzn pływało rowerem wodnym. Jeden z nich znalazł się w wodzie. Kiedy nie wypłynął koledzy zaczęli go szukać, także wskakując do zbiornika. Jeden z nich, 21-latek, skoczył nieszczęśliwie "na główkę" i doznał urazu kręgosłupa. Został przewieziony do szpitala.

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz druhowie z okolicznych jednostek OSP nie ustawali w poszukiwaniach pierwszego z mężczyzn. Jego ciało udało się odnaleźć i wydobyć z wody po półtorej godziny. Ratownicy podjęli próbę reanimacji, jednak nie udało się przywrócić funkcji życiowych 20-latka. W tej chwili na miejscu wykonywane są czynności pod nadzorem prokuratora.


 

Uważajcie na siebie, burze nie odpuszczają!
Dni Tuliszkowa z zespołami Boys i Chłopaky

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.