Śledztwo w sprawie Michała Rosiaka umorzone

Warta-zima

Niedawno minął rok od zaginięcia Michała Rosiaka z Turkowic. Postępowanie wykazało, że 19-letni student Politechniki Poznańskiej utonął w Warcie. Kilka dni temu prokuratura umorzyła postępowanie w tej sprawie.

20-letni Michał Rosiak pochodził z Turkowic, a w Poznaniu studiował na pierwszym roku chemii. Zaginął w nocy 17 stycznia, a jego ciało odnaleziono w Warcie na początku marca. Hipotez na temat tego, jak doszło do śmierci młodego mężczyzny było wiele. Przeprowadzone badania toksykologiczne nie wykazały w ciele obecności narkotyków lub środków odurzających. Wówczas jednak biegłym nie udało się odpowiedzieć na kluczowe pytanie czy Michał Rosiak żył jeszcze w momencie, kiedy wpadł do Warty. Nie wskazali oni również bezpośredniej przyczyny zgonu chłopaka.

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci chłopaka. Postępowanie wykazało, że 19-latek zmarł na skutek utonięcia, a do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie.
Władysławów: Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP
Wystartuj w największym Biegu Pamięci w Polsce

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.