Sprawca kradzieży perfum o wartości około 580 zł poszukiwany

Kradzież

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum w sklepie Rossmann przy ul. Milewskiego w Turku. Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, który zarejestrował osobę mogącą mieć związek z tym przestępstwem.

Do kradzieży doszło w dniu 18 listopada 2021 roku w sklepie Rossmann na ul. Milewskiego w Turku. Sprawca dokonał kradzieży 3 sztuk perfum CK o wartości ok. 580 zł. Poniżej prezentujemy wizerunek osoby, która mogła mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Turku nr tel. 47 77 37 286, 519 064 906 lub z dyżurnym jednostki nr tel. 47 77 37 200, e-mail dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Za wszelkie przekazane informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy z góry dziękujemy.

Tuliszków: Trzej królowie kolędowali z orszakiem
„Dzień dziś wesoły!”, czyli Orszak Trzech Króli za...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gość w czwartek, 06 stycznia 2022 14:59

Redakcjo najpierw napisz poprawnie tytuł a później proś o rozpoznanie sprawcy. Kto to pisał?

Redakcjo najpierw napisz poprawnie tytuł a później proś o rozpoznanie sprawcy. Kto to pisał?
Gość
wtorek, 17 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.