Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tragedia na Wyzwolenia. Nie żyje 9- letni chłopiec

Osiedle Wyzwolenia

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj tj. 31 grudnia w godzinach południowych. Na Osiedlu Wyzwolenia 2 w Turku śmierć poniósł 9- letni chłopiec.

Na chwilę obecną policja i prokuratura udzielają jedynie szczątkowych informacji dotyczących tragedii, która miała miejsce w jednym z mieszkań.
Z nieoficjalnych informacji wiemy, że 19- latek zadał swojemu bratu ciosy nożem w wyniku czego dziecko zmarło. Najprawdopodobniej przyczyną kłótni była chęć dostępu do komputera. Na chwilę obecną prokuratura nie potwierdza niniejszych informacji.

-Doszło do zdarzenia w wyniku którego śmierć poniósł 9- letni chłopiec. Na miejscu zdarzenia jest w chwili obecnej prokurator. Wykonywane są czynności związane z zabezpieczeniem śladów i dowodów przestępstwa- informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie Aleksandra Marańda.

Sprawca tragedii przebywa obecnie w turkowskim szpitalu.

Ze względu na prowadzone śledztwo nie są ujawniane dokładne szczegóły zdarzenia.
Turkowianie przywitali Nowy Rok 2020!
Kawęczyn: Żłobek to inwestycja dla pokoleń

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.