Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tragiczny wypadek w Żeronicach. Nie żyje nastolatka

Tragiczny wypadek w Żeronicach
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątkowe popołudnie (18 listopada) w miejscowości Żeronice. Nastolatkę potrącił samochód osoby. Niestety ranna mimo natychmiastowej pomocy nie przeżyła. 
 
 
Informację o zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały około godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszą potrącił samochód osobowy marki Renault, prowadzony przez 65-letniego mieszkańca powiatu tureckiego.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Turku, druhów z OSP w Dobrej, a także policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że podjęto również decyzję o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, mimo natychmiastowej pomocy życia 15-latki nie udało się uratować. Ruch na trasie z Dobrej do Przykony jest utrudniony i odbywa się wahadłowo. 
 
Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone przez policję postępowanie. 
Nowa Lewica chce dyskusji nad finansami Klubu MGKS...
Ślady Chopina w Malanowie, czyli spotkanie pełne m...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.