Tuliszków: Tragedia na drodze w Imiełkowie. Nie żyje mężczyzna

Imiełków

Trwa pierwszy weekend jesieni. Okazuje się, że w powiecie tureckim będzie on odnotowany jako tragiczny. Minionej nocy na prostym odcinku drogi w gminie Tuliszków śmierć poniósł potrącony przez auto pieszy. Policja informuje, że nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

W sobotnią noc, 25 września, około godziny 23.00 służby ratownicze otrzymały informacje o zdarzeniu drogowy, które miało miejsce w Imiełkowie (gmina Tuliszków). Okazało się, że doszło do poważnego potracenia przez samochód osobowy idącego pieszo mężczyzny. Mimo podjętych czynności medycznych nie udało się go uratować. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził jego zgon.

- Kierujący samochodem osobowym, 25-letni mężczyzna – mieszkaniec gminy Tuliszków, jadąc prostym odcinkiem drogi potrącił pieszego poruszającego się środkiem jezdni. Potrącony 44-latek nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych przez co trudno było go dostrzec – poinformował asp. sztab. Mateusz Latuszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Kierowca BMW, które uderzyło w pieszego, został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Po pomiarze okazało się, że jest on trzeźwy. W momencie zdarzenia jechał z Tuliszkowa w kierunku Turku.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalać będą teraz policyjny śledczy prowadzący swoje czynności pod nadzorem prokuratora.

fot. Rafał Jaskuła

Czy geotermia ogrzeje mieszkańców miasta?
Pierwsze takie wydarzenie w Turku! Podziwiano pona...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - xxx w niedziela, 03 października 2021 18:30

Czyżby powtórka z wypadku z okolic Turkowic, kiedy imigranci również szli środkiem drogi?????

Czyżby powtórka z wypadku z okolic Turkowic, kiedy imigranci również szli środkiem drogi?????
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.