Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Turek: 23-latek zabił psa. Grozi mu do trzech lat więzienia

policja

Od roku do trzech lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Turku, który w niedzielny (28 stycznia) wieczór brutalnie skatował psa, a jego zwłoki zakopał na podwórku.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.30 na jednym z turkowskich osiedli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających i zachowywał się irracjonalnie. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku podkom. Dorota Grzelka mieszkaniec miasta przy użyciu łopaty skatował młodego, około dwuletniego psa, po czym zwłoki zwierzęcia zakopał na podwórku.

Członek rodziny 23-latka powiadomił funkcjonariuszy policji, a ci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zabezpieczyli narzędzie zbrodni. Trwa ustalanie okoliczności i motywów działania mężczyzny. Swoim czynem naruszył on art. 35 ustawy o ochronie zwierząt.

Tuliszków: Pracowity czas na campach
Władysławów: Koncert Noworoczny i rekordowa zbiórk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.