Kolejne włamanie do mieszkania na Wyzwolenia. Złodziej wyszedł z biżuterią i pieniędzmi

Wamanie-do-mieszkania
Pod nieobecność mieszkańców nieznany sprawca włamał się do jednego z mieszkań na os. Wyzwolenia. To kolejny przypadek, do którego doszło właśnie na tym terenie. 
 
 
Do włamania doszło pomiędzy godz. 10.00 a 12.40, kiedy mieszkanie było puste. Ze środka zniknęły pieniądze, złota biżuteria oraz zegarek. Wartość skradzionego mienia szacuje się na co najmniej cztery tysiące złotych. W tej chwili policja prowadzi czynności mające ustalić sprawcę bądź sprawców włamania i kradzieży.
 
Apelujemy, aby o wszystkich niepokojących, nietypowych sytuacjach w pobliżu bloków, osiedli domków jednorodzinnych niezwłocznie informować policję. Włamywacze najczęściej wchodzą drzwiami - próba wejścia do obiektu (mieszkania) przez okno, balkon, okienko w piwnicy będzie przez przypadkowego obserwatora natychmiast jako działanie przestępcze. Włamywacz wybierze więc drzwi, w których zamki może otworzyć szybko i cicho. Nie zmienia to faktu, że do włamań dochodzi również przez małe piwniczne okienka lub niezabezpieczone okna. Co ważne, bywa tak, że złodzieje jeszcze przed włamaniem pod pretekstem sprzedaży różnych artykułów czy roznoszenia ulotek dokonują rozpoznania terenu. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń należy bezzwłocznie powiadomić policję pod numerem 112.
 
Ostatnie dni wakacji. W poniedziałek zabrzmi pierw...
ASLAN - Szkolenia na miarę potrzeb i oczekiwań

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 03 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.