Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Turkowscy policjanci będą mieć nowego szefa

KPP Turek

Michał Grzelak niebawem zakończy pracę jako komendant powiatowy policji w Turku. Jego miejsce zajmie Andrzej Haraś - dotychczasowy komendant Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Andrzej Haraś rozpoczął służbę w roku 1994. Od roku 2004 pełnił funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, a później naczelnika tego samego wydziału. Był również zastępcą Komendanta Miejskiego kaliskiej policji. Od grudnia 2016 roku był natomiast Komendantem Powiatowym w Ostrzeszowie.

Michał Grzelak z Turku zostanie przeniesiony natomiast do Ostrowa Wielkopolskiego. W policji służy on od 1999 roku. Wcześniej, od 2008 roku był naczelnikiem wydziału prewencji. W lipcu 2016 roku przejął on obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Turku.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Przykona: Łukasz Sadłowski oficjalnie wójtem, czyl...
Brudzew: Wójt i radni rozpoczęli prace

Podobne wpisy

 

Komentarze 5

Gość - Yoloo w środa, 29 maja 2024 14:59

Dalej będę spać po parkingach i przeglądać telefon

Dalej będę spać po parkingach i przeglądać telefon
Gość - Kasia w środa, 22 maja 2024 10:18

No cóż aż ciśnie się na usta wreszcie i dlaczego tak późno może w końcu pozamykają tych morderców co sprzedają dzieciom narkotyki a policja ¿?????????
No właśnie.

No cóż aż ciśnie się na usta wreszcie i dlaczego tak późno może w końcu pozamykają tych morderców co sprzedają dzieciom narkotyki a policja ¿????????? No właśnie.
Gość - Endriu w sobota, 11 maja 2024 15:55

Szanowni czytelnicy moim zdaniem zmiana komendanta nie jest przypadkowa nowy komendant ma już 30 lat służby więc przyszedł do Turku na wyższy stopień zaszeregowania co się wiąże z wyższym angarzem następnie wiąże to się wyższą emeryturą więc jeśli się nie mylę niedługo będzie komendantem w Turku emerytura tuż tuż.

Szanowni czytelnicy moim zdaniem zmiana komendanta nie jest przypadkowa nowy komendant ma już 30 lat służby więc przyszedł do Turku na wyższy stopień zaszeregowania co się wiąże z wyższym angarzem następnie wiąże to się wyższą emeryturą więc jeśli się nie mylę niedługo będzie komendantem w Turku emerytura tuż tuż.
Gość - Eugeniusz w piątek, 10 maja 2024 23:08

Dzień dobry,

Panu nowemu Komendantowi duża liczba mieszkańców Turku życzy sukcesów na polu zwalczania hałasu motocyklowego w mieście. Pański poprzednik miał raczej słabe osiągnięcia w omawianej kwestii biorąc pod uwagę liczne skargi w tym temacie publikowane również na Turkowskich portalach. W 2017 roku ówczesny Komendant hucznie zapowiadał zwalczanie psuedomotocyklistów, również przy użyciu zakupionego sonometru. Jakie postępy wygenerowano od tego czasu? Żadne! Słabe osiągnięcia to raczej eufemizm, zastosowany z litości. Prawda jest taka, że działania miejscowej Policji ww temacie nacechowane są skrajną nieudolnością i to jest fakt. Kto nie wierzy niech w weekend "wsłucha" się w głos miasta na głównych ulicach: Kolska, Uniejowska, Rynek, Kaliska, Obwodnice itd. Podsumowując, dobrze że nastąpiła zmiana, nie każdy nadaje się tam gdzie go przełożony oddeleguje- w Turku mieliśmy bardzo jaskrawy tego dowód. Miejmy nadzieję że nowe wyzwania nie przerosną zarówno starego jak i nowego Komendanta w nowych miejscach pracy.

Dzień dobry, Panu nowemu Komendantowi duża liczba mieszkańców Turku życzy sukcesów na polu zwalczania hałasu motocyklowego w mieście. Pański poprzednik miał raczej słabe osiągnięcia w omawianej kwestii biorąc pod uwagę liczne skargi w tym temacie publikowane również na Turkowskich portalach. W 2017 roku ówczesny Komendant hucznie zapowiadał zwalczanie psuedomotocyklistów, również przy użyciu zakupionego sonometru. Jakie postępy wygenerowano od tego czasu? Żadne! Słabe osiągnięcia to raczej eufemizm, zastosowany z litości. Prawda jest taka, że działania miejscowej Policji ww temacie nacechowane są skrajną nieudolnością i to jest fakt. Kto nie wierzy niech w weekend "wsłucha" się w głos miasta na głównych ulicach: Kolska, Uniejowska, Rynek, Kaliska, Obwodnice itd. Podsumowując, dobrze że nastąpiła zmiana, nie każdy nadaje się tam gdzie go przełożony oddeleguje- w Turku mieliśmy bardzo jaskrawy tego dowód. Miejmy nadzieję że nowe wyzwania nie przerosną zarówno starego jak i nowego Komendanta w nowych miejscach pracy.
Gość - Ber w piątek, 10 maja 2024 17:15

W końcu może w Turku w końcu coś się poprawi a nie wyniki i policja maszynka do robienia pieniędzy dla państwa.

W końcu może w Turku w końcu coś się poprawi a nie wyniki i policja maszynka do robienia pieniędzy dla państwa.
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.