Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Służby Cywilnej

PSP Turek

17 lutego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pozarnej w Turku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Służby Cywilnej.

Z tej okazji w imieniu wszystkich funkcjonariuszy na ręce pracowników cywilnych złozono podziękowania za wkład pracy na rzecz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku. Profesjonalnie przygotowani do wypełniania powierzonych obowiązków pracownicy Służby Cywilnej stanowią podstawę funkcjonowania administracji publicznej. Dzięki ich zaangażowaniu możliwe jest tworzenie korpusu ludzi kompetentnych i rzetelnych.

Według Konstytucji RP służba cywilna działa w celu zapewnienia zawodowego, bezstronnego i politycznie neutralnego wykonywania zadań państwa w urzędach administracji rządowej. W służbie cywilnej pracuje dziś ponad 120 tys. Obywateli, a bez korpusu służby cywilnej nie byłoby Polski, jaką dzisiaj mamy. Przywrócona po 1989 r. Służba Cywilna jest gwarancją stabilnego i rzetelnego wykonywania zadań państwa.

źródło: PSP Turek

Wspólnoty mieszkaniowe: Antosik milczy, Wypiór kła...
Powiatowy Koordynator ds. zdrowia psychicznego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.