W hołdzie druhom z Czernikowa zawyły syreny

OSP Turek

W całym kraju o godzinie 18.00 włączone zostały syreny alarmowe i sygnały świetlno- dźwiękowe, by oddać hołd zmarłym w tragicznym wypadku druhom z Czernikowa. Do akcji „Minuta dla druhów z Czernikowa” przyłączyli się również druhowie z powiatu tureckiego.

Do tragicznego wypadku w godzinach porannych doszło dzisiaj, tj. 2 grudnia w miejscowości Czernikowo. Druhowie otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia na terenie powiatu toruńskiego. Podczas akcji samochód Ochotniczej Straży Pożarnej zderzył się samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku zginęła 30-letnia druhna oraz 62- letni pracownik urzędu gminy. Troje druhów natomiast zostało rannych.

W hołdzie druhom, którzy poświecili swe życie, by ratować innych w jednostkach państwowych oraz ochotniczych straży pożarnych włączone zostały syreny alarmowe i sygnały świetlno-dźwiękowe.
Kolejny nowy samochód dla turkowskich strażaków
Uczniowie z Turku na Regionalnym Turnieju Badminto...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.