W nocy spłonęły auta. Monitoring zarejestrował podpalenie

Pożar Aut

Trzy auta spłonęły doszczętnie, a jedno zostało częściowo zniszczone. To najprawdopodobniej efekt podpalenia, do którego doszło w piątkową noc (4 lutego).

Informację o płonących samochodach przy ul. Komunalnej w Turku służby ratunkowe otrzymały około godz. 22.30. Do gaszenia aut zadysponowano strażaków z Turku i Cisewa.

Na miejsce wezwani zostali również funkcjonariusze policji.

Zdarzenie potwierdził st.kpt. Jacek Erkiert z Państwowej Straży Pożarnej w Turku informując, że trzy auta - renault trafic, nissan i daewoo lublin zostały całkowicie zniszczone, a kolejne - ford transit uległo częściowemu nadpaleniu. Spaleniu uległ też sprzęt, który znajdował się wewnątrz samochodów.

Jak przekazuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku Mateusz Latuszewski prowadzona jest próba zidentyfikowania sprawcy przy pomocy nagrań z monitoringu. Straty szacowane są nawet na 200 tys. zł.

Na chwilę obecną prowadzone są dalsze działania mające na celu ustalenie sprawcy.
Na Lewicy bez (większych) zmian. Marian Marczewski...
Gm. Turek: Mniej kolizji i więcej pijanych kierowc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.