W Olszówce potrącono rowerzystę. Sprawca wypadku jest poszukiwany przez policję

police-4261182_1280
Policjanci z Turku i Dobrej prowadzą czynności, mające na celu ustalenie sprawcy wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Olszówce (gmina Przykona). Rowerzysta został tam potrącony przez osobowe auto. Sprawca odjechał. 
 
W niedzielę, 6 czerwca około godz. 16.40 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w miejscowości Olszówka. W mężczyznę uderzyło osobowe auto marki Mazda. Sprawca zdarzenia nie zareagował i odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. 
 
Rannego rowerzystę przewieziono do turkowskiego szpitala, gdzie zdiagnozowano m.in. złamanie żeber. Policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu ustalenie sprawcy zdarzenia oraz wyjaśnienie wszelkich okoliczności. 
Przykona: Bedzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąs...
Zapraszamy do konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictw...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ciekawe w poniedziałek, 07 czerwca 2021 21:54

Ten samochód jechał po ścieżce rowerowej? Czy rowerzysta, mimo że jest specjalna droga dla rowerów, złamał przepisy i jechał po ulicy? Jak ktoś coś to podajcie.

Ten samochód jechał po ścieżce rowerowej? Czy rowerzysta, mimo że jest specjalna droga dla rowerów, złamał przepisy i jechał po ulicy? Jak ktoś coś to podajcie.
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.