Władysławów: Druhowie ochotnicy na pomoc mieszkance gminy

STRA-Kopiowanie

Strażacy ochotnicy z jednostki we Władysławowie - Bartosz Chudzik i Paweł Gapsa bez chwili namysłu ruszyli do mieszkanki gminy Władysławów, która potrzebowała natychmiastowej pomocy.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 listopada. 40-letnia kobieta nagle straciła przytomność, wezwano pogotowie i o pomoc poproszono również druhów ochotników - Bartosza Chudzika i Pawła Gapsę. Po dotarciu na miejsce stwierdzono, że u kobiety doszło do zatrzymania akcji serca. Strażacy wykorzystując defibrylator, będący na wyposażeniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej we Władysławowie, udzielili pomocy 40-letniej mieszkańce gminy Władysławów przywracając jej funkcje życiowe. Następnie zadysponowany na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł kobietę do szpitala.

Obaj druhowie są nie tylko ochotnikami, ale również pełnią służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1.

 

Brudzew: Podatki w górę o wskaźnik inflacji
Tradycja kwiatowych dywanów rekomendowana na listę...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Piotr w sobota, 20 listopada 2021 14:16

Można by coś jaśniej na temat tego zdarzenia

Można by coś jaśniej na temat tego zdarzenia
Gość - Bobek w piątek, 19 listopada 2021 19:14

Tak taryfa przyjechała i tylko zabrała do szpitala...

Tak taryfa przyjechała i tylko zabrała do szpitala...
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.