Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Kobieta okradła znajomych. Grozi jej nawet pięć lat więzienia

Policja

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która podczas wizyt u znajomych kradła pieniądze. Młoda mieszkanka gminy Władysławów została już zatrzymana, usłyszała zarzuty i przyznała się do winy.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Turku uzyskali informację, że 34-letnia mieszkanka gminy Władysławów podczas wizyty u znajomych wykorzystując ich nieuwagę kradła pieniądze. Młoda kobieta została zatrzymana i jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzuty. W trakcie wykonanych czynności śledczy ustalili, że na początku listopada kobieta trzykrotnie ukradła pieniądze w kwocie 3800 zł.

Prowadzący sprawę policjanci przedstawili kobiecie trzy zarzuty kradzieży do których podczas przesłuchania się przyznała. Karą w tym przypadku może być nawet pięć lat pozbawienia wolności.
Pożyczka dla bezrobotnych - dla kogo chwilówka bez...
Występ dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 8

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Adam w środa, 02 grudnia 2020 19:32

Trafi do ZK Ostrów WLKP

Trafi do ZK Ostrów WLKP
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.