Władysławów: Sportowy duch wśród druhów, czyli Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Obraz11
Druhowie z Chylina byli w tym roku gospodarzami Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. W pełnym słońcu strażacy dzielnie walczyli o najlepsze wyniki i awans do rywalizacji na szczeblu powiatowym. 
 
Do zmagań przystąpiło sześć drużyn męskich i dwie żeńskie, a także dwie młodzieżowe drużyny, które zmagały się w rywalizacji według regulaminu CTIF.  Zawody rozegrane były w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Rywalizacja wymagała doskonałego przygotowania kondycyjnego jak i bojowego. 
 
Wśród drużyn męskich pierwsze miejsce zajęła reprezentacja OSP z Wyszyny, drugie miejsce wywalczyła drużyna OSP Skarbki, zaś trzecie przypadło gospodarzom tegorocznych zawodów - jednostce z Chylina. Kolejne lokaty zajęli strażacy z Natalii, Kun i Międzylesia. W rywalizacji pań najlepsza okazała się reprezentacja z Chylina, wygrywając z druhnami z Wyszyny.
„Jedynie prawda jest ciekawa”, czyli co ze 100-lec...
W podziękowaniu za plon i trud, czyli Dożynki Gmin...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.