Władysławów: Trzy osoby ranne. Zderzenie trzech samochodów w Tarnowskim Młynie

Wypadek w Tarnowskim Młynie

Do wypadku z udziałem trzech pojazdów- dwóch samochodów osobowych i busa doszło dzisiaj, tj. 14 sierpnia na trasie Tuliszków- Władysławów. W zdarzeniu uczestniczyły cztery osoby w tym trzy z nich zostały poszkodowane.

Wypadek miał miejsce około godziny 18.00 na trasie Władysławów- Tuliszków na skrzyżowaniu w miejscowości Tarnowski Młyn. Z relacji świadków wynika, iż kierujący pojazdem marki Opel poruszający się na trasie od Władysławowa w kierunku Tuliszkowa próbując skręcić w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka kierującemu autem marki Audi mężczyźnie. W wyniku zaistniałej sytuacji doszło do zderzenia dwóch aut. W zdarzeniu brał udział również bus marki Renault, który poruszał się za oplem i uderzył w jego tył a nastepnie zderzył się z audi.

W wyniku zderzenia trzy osoby zostały ranne. Kierowca busa nie doznał żadnych obrażeń. Na chwilę obecną wiemy, że dwie z nich w stanie ciężkim przewiezione zostały do szpitala. Na miejsce zadysponowano strażaków z Turku oraz Władysławowa. Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy poszkodowanym.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone przez policję postępowanie.

Biskup Mering popiera arcybiskupa Jędraszewskiego....
IV Bieg Turku – CURSUS TURKOVISTE. Zapraszamy!

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - saper w sobota, 17 sierpień 2019 10:34

Ciekawa sprawa. Dlaczego jednostka która miał najbliżej nie została zadysponowana a jednostka która ma dalej? Jaka logika tym kieruje?

Ciekawa sprawa. Dlaczego jednostka która miał najbliżej nie została zadysponowana a jednostka która ma dalej? Jaka logika tym kieruje?
Gość
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.