Władysławów: Ukradł kasę fiskalną. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Kradzież we Władysławowie

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który ukradł kasę fiskalną z jednego ze sklepów we Władysławowie. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełniony czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 4 marca br. około godziny 17.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży kasy fiskalnej ze sklepu we Władysławowie. Z relacji osoby zgłaszającej młody mężczyzna wszedł do sklepu i w trakcie rozmowy chwycił kasę fiskalną, w której znajdowała się szuflada z pieniędzmi i wybiegł na zewnątrz. Po wybiegnięciu ze sklepu porzucił kasę fiskalną i kontynuował ucieczkę.

Policjanci nie mieli problemów z namierzeniem mężczyzny, zatrzymali go kilkanaście minut później we Władysławowie. Jest to znany policjantom mężczyzna w wieku 25 lat, który wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. W chwili zatrzymaniu miał ponad 1,5 promila alkoholu wydychanym powietrzu. Został zatrzymany do wyjaśniania i noc spędził w policyjnym areszcie.

Zatrzymany mężczyzna spowodował straty o łącznej wartości prawie 4500 zł. Skradzione mienie odzyskano w całości.

Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Poczuj powiew wiosny w Karuzeli
Gm.Turek: Wspólnie o problemach i przyszłości pols...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.