Wypadek na obwodnicy. Kierowca ciężarówki miał dwa promile

Policja

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarówki, która brała udział w poniedziałkowym (1 lutego) wypadku na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ulicą Chopina w Turku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór, około godz. 20.30. Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ulicą Chopina w Turku doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki. W pojazdach podróżowali jedynie kierowcy. Niestety kobietę, która prowadziła jedną z osobówek trzeba było przewieźć do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na zawartość alkoholu. U kierowcy ciężarówki, 33 letniego mieszkańca powiatu tureckiego wykazano w ten sposób ponad dwa promile. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze dziś usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Kolejny zarzut dotyczyć będzie prawdopodobnie spowodowania wypadku.

Pierwszy w Polsce projekt powołujący koordynatora ...
Juniorki z UKS Piątka Turek w Finale Mistrzostw Wi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Kama w środa, 02 lutego 2022 23:49

Wypadek miał wczoraj 1 lutego a nie w poniedziałek 31 stycznia. Nie był to poniedziałkowy wieczór tylko wtorkowy.

Wypadek miał wczoraj 1 lutego a nie w poniedziałek 31 stycznia. Nie był to poniedziałkowy wieczór tylko wtorkowy.
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.