Wypadek podczas odpalania fajerwerków. Poszkodowane osoby dorosłe i małe dziecko

fajerwerki

Do wyjątkowo niebezpiecznego zdarzenia doszło w noc sylwestrową w Turku. Podczas hucznej zabawy nieznani dotąd sprawcy odpalając fajerwerki ranili osoby dorosłe oraz kilkumiesięczne dziecko.

Używanie środków pirotechnicznych bardzo często wiąże się z ogromną ilością poparzeń, zranień i pożarów, a nawet wypadków śmiertelnych. Przyczyną większości przykrych wydarzeń jest niewłaściwe użytkowanie fajerwerków i nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

1 stycznia, kilka chwil po północy na ulicy P.O.W w Turku doszło do wyjątkowo niebezpiecznego wypadku. Nieznani dotychczas sprawcy świętując nadejście Nowego Roku odpalali fajerwerki. Jeden z nich wpadł do mieszkania mieszczącego się na szczycie bloku przez uchylone okno. Ranił on znajdujące się w nim osoby dorosłe oraz 6- miesięczne dziecko, które przewiezione zostało z poparzoną ręką oraz twarzą do szpitala w Koninie.

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat sprawców powyższego zdarzenia.
Pamiętajmy, że fajerwerki są materiałami wybuchowymi i muszą być używane ostrożnie i zawsze zgodnie z instrukcją.
Tymon pierwszym mieszkańcem Powiatu Tureckiego w 2...
Tuliszków: Zdemolował bankomat. Odpowie za uszkodz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 17 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.