Osobówka zderzyła się z cysterną. Droga zablokowana

Wypadek

Do groźnego zderzenia osobowego auta z cysterną doszło na granicy powiatu tureckiego i poddębickiego, w miejscowości Człopy (gm. Uniejów). Na miejscu jest już między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło około godz. 11.30. Na drodze krajowej nr 72 samochód osobowy zderzył się z cysterną. Na miejsce zadysponowano strażaków z powiatu tureckiego - dwie jednostki z Komendy Powiatowej PSP w Turku, OSP Smulsko, OSP Przykona, a także strażaków z Poddębic i Uniejowa.

Samochód osobowy w wyniku uderzenia został na tyle zniszczony, że aby wydostać poszkodowaną konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Prawdopodobnie stan kobiety jest ciężki, dlatego do wypadku zadysponowano również LPR. 

Ruch na trasie Turek-Uniejów jest obecnie utrudniony, droga na odcinku gdzie doszło do zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

fot. M.JAC

Awans zawodowy nauczycieli szkół prowadzonych prze...
By polepszyć bezpieczeństwo na drogach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 02 października 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.