Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Z marihuaną w galerii handlowej. Kobieta odpowie przed sądem

Zatrzymanie

Ręka sprawiedliwości nie ominie kobiety, która w minionym tygodniu nad wyraz swobodnie zachowywała się na terenie turkowskiej galerii handlowej. Okazało się, że funkcjonariusze policji znaleźli u niej niedozwolone substancje. Teraz sprawą zajmie się sąd.

W ubiegły piątek, 5 marca, około godziny 19.30 patrol policji udał się na teren turkowskiej galerii handlowej w Turku. Funkcjonariusze stwierdzili, że przebywa tam para, która zachowuje się nieracjonalnie. Mundurowi podjęli interwencję, chcąc wyjaśnić sytuację.

W wyniku przeprowadzonych czynności u kobiety znaleziono zawiniątko z suszem roślinnym. Poddana analizie narkotestem próbka wskazała, że jest to substancja zabroniona w postaci marihuany. Zarówno pani, u której znaleziono niedozwolony środek, jak i jej kolega zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

W toku postępowania 34-letniej mieszkance powiatu tureckiego zostały postawione zarzuty związane z posiadaniem środków odurzających w niewielkiej ilości, tj. poniżej 1 grama. Ze względu na to, że opis czynu wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 62 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi jej do roku pozbawienia wolności. O wymiarze kary zdecyduje teraz Sąd Rejonowy w Turku.
Rozstrzygnięcie konkursu BiblioboXX
ZUS wypłaci emerytom trzynastkę i czternastkę

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Tur w środa, 10 marca 2021 17:45

Gdzie w Turku jest galeria handlowa ? Te butki w centrum czy ten park se sklepami kolo dworca?

Gdzie w Turku jest galeria handlowa ? Te butki w centrum czy ten park se sklepami kolo dworca?
Gość - Adam w niedziela, 14 marca 2021 12:59

Pewno chodziło o tą koło dworca

Pewno chodziło o tą koło dworca
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.