Zaginął mieszkaniec gminy Przykona. Policja prowadzi poszukiwania

KPP Turek

Trwają poszukiwania mieszkańca gminy Przykona, który zaginął 29 sierpnia. Możliwe, że jego stan zdrowia uniemożliwia mu powrót do domu. Szczegóły dotyczące zaginięcia opublikowano na portalu społecznościowym Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć. Zdarzenie potwierdził również rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski.

Pan Jan mieszka w Gąsinie, w gminie Przykona. W niedzielę 29 sierpnia mężczyzna upadł i miał uraz głowy. Wezwano pogotowie, które nie stwierdziło zagrożenia. Stan zdrowia mężczyzny pogorszył się i we wtorek 31 sierpnia.

Lekarz rodzinny skierował go na konsultację na SOR. Z siostrą udał się do szpitala przy ul. Szpitalnej w Starym Koninie. Zlecono badanie tomografem i około godz. 15.00 został przewieziony karetką do szpitala przy ul. Wyszyńskiego w Koninie.

Siostra pozostała na miejscu. Niepokojąc się o zdrowie brata uzyskała informację, że pan Jan po badaniu opuścił szpital w Koninie.

Około 17-tej skontaktowała się z bratem telefonicznie. Powiedział, że znajduje się w okolicy Muchlina i zamierza dotrzeć do domu siostry w Turku. Bliscy pojechali go szukać. Niestety mimo stałej łączności nie udało się go odnaleźć.

Około godz. 22.00 pan twierdził, że jest koło delikatesów w Przykonie. Następnie telefon przestał być aktywny. Poszukiwania nie przyniosły efektu.

Niestety pan Jan mówił nielogicznie i ewidentnie był zagubiony. Stracił orientację w terenie co potwierdza fakt, że ostatnie logowanie numeru miało miejsce około godz. 22.00 w okolicy Kolbego w Koninie a nie w Przykonie.

Do tej pory pan Jan nie został odnaleziony a jego telefon pozostaje nieaktywny.

Mężczyzna miał przy sobie dokumenty.

W dniu zaginięcia ubrany był w:
-jasną letnią kurtkę,
-niebieską koszulę z długim rękawem,
-jasnoszare dresowe spodnie,
-czarne mokasyny

Rysopis:
-Wzrost: ok 175 cm
-Normalna budowa ciała
-Włosy: siwe
-Oczy niebieskie

Jeśli ktokolwiek widział pana Jana lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Koninie nr 47 775 21 42, Komendą Powiatową Policji w Turku nr 47 773 72 00 lub numerem alarmowym 112.

Można kontaktować się z nami pisząc na:#ZaginieniPomóżmyIchOdnaleźć lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pokonaj czas – zadbaj o gładką skórę
Gm.Turek: UKS Sprinter w Klubowej Lidze Młodzików

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 29 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.