Zaginiony 38-latek z Kawęczyna odnaleziony w innym województwie

KPP

Poszukiwania 38- letniego mieszkańca gminy Kawęczyn zostały zakończone wczoraj, tj. w sobotę 22 maja. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj wieczorem – 22 maja - zaginiony został odnaleziony. Mężczyzna jest świadomy zaistniałej sytuacji i tego, że oddalił się od miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze Policji odnaleźli mieszkańca gminy Kawęczyn w innym województwie.

-Nasze czynności dotyczące poszukiwania zostały zakończone. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami Policji z innego województwa poszukiwany został odnaleziony. Mężczyzna oświadczył, że nie chce obecnie mieć kontaktu z osobami najbliższymi i nie chce podać miejsca swojego obecnego pobytu - informuje oficer prasowy KPP w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski.

Przypominamy, że mężczyzna wyszedł z domu w Kawęczynie 21 maja około godziny 8.30. Miał pojechać na rehabilitację do Malanowa, jednak wiadomo, że tam nie dotarł. Po kilku godzinach żona zaginionego otrzymała od męża SMS o bardzo niepokojącej treści. Mężczyzna miał przy sobie dokumenty oraz telefon, jednak był on wyłączony.
„Przyjdź, Duchu Święty!”, czyli Zielone Świątki 20...
Malanów: Umowa na odbiór odpadów podpisana. Stawki...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - m w poniedziałek, 24 maja 2021 16:28

Wk**wiła go baba, a teraz lament, że wyszedł i nie wrócił

Wk**wiła go baba, a teraz lament, że wyszedł i nie wrócił :D
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.