Zderzenie z karetką na skrzyżowaniu w Turku. Trzy osoby ranne

wypadek Turek Jana Pawła II

Na skrzyżowaniu ulic Graniczna i Jana Pawła II w Turku doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych oraz karetki pogotowia ratunkowego.

Wypadek miał miejsce dzisiaj, tj. 25 września około godziny 13.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi, jadąca Aleją Jana Pawła II chcąc skręcić w lewo w ul. Graniczną zatrzymała się ustępując pierwszeństwa poruszającej się z naprzeciwka karetce pogotowia ratunkowego. Jadący za nią autem marki BMW mężczyzna zatrzymał się przed Audi a za nimi Kierujący samochodem marki Renault uderzył w BMW a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzając się z nadjeżdżającą karetką pogotowia. Ambulans zjechał do rowu i dachował.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Turku oraz zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy osobom poszkodowanym. Na chwilę obecną wiadomo, że trzy osoby zabrane zostały do szpitala w Turku.

Droga jest zablokowana.
Kominek z płaszczem wodnym – użyteczny dodatek do ...
Europejski Tydzień Sportu czas start!

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Bożena w sobota, 18 lutego 2023 16:36

Lubię was bo o wszystkim informujecie.Prosze o wypadki drogowe tylko z kaweczyna

Lubię was bo o wszystkim informujecie.Prosze o wypadki drogowe tylko z kaweczyna:D:):p;)
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.