Margareta Budner kandydatką PiS do Senatu

Margareta Budner kandydatką PiS do Senatu w okręgu nr 37

Cztery lata temu Margareta Budner w naszym okręgu wywalczyła mandat do Senatu, otrzymując ponad 53 tysiące głosów. W październikowych wyborach będzie starać się o kolejną kadencję w tej izbie parlamentu.

Pochodząca z Konina Margareta Budner ma 44 lata. Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu i jest cenionym chirurgiem. Pierwszą partią, do której wstąpiła była Samoobrona RP, do której należał także jej ojciec Alfred Budner. To z ramienia tego ugrupowania w 2005 roku po raz pierwszy zdobyła mandat senatorski i zasiadła w Komisji Spraw Europejskich oraz Komisji Zdrowia. W roku 2006 wystąpiła z partii i wstąpiła do Koła Senatorów Niezależnych i Ludowych. Podczas kolejnych wyborów jej nazwisko pojawiło się już na listach Prawa i Sprawiedliwości, jednak mandatu nie udało się zdobyć. Do Senatu weszła ponownie w roku 2015, startując z list Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 93.

Co ciekawe - Margaretę Budner można było zobaczyć w roli eksperta - chirurga plastyka w jednym z sezonów popularnego programu TVN „Życie bez wstydu”.

fot. budnerwsenacie.pl

Bartosik przeskok o jeden w górę. O mandat do Sejm...
Praca w mieście Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Olo w niedziela, 18 sierpnia 2019 19:23

Boże uchowaj. Ta dziewczyna nie istnieje. Nigdzie jej nie widać. Po co taka osoba jest "wybrańcem Narodu" ?

Boże uchowaj. Ta dziewczyna nie istnieje. Nigdzie jej nie widać. Po co taka osoba jest "wybrańcem Narodu" ?
Gość
poniedziałek, 28 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.