Nasz poseł, swój człowiek - Ryszard Bartosik rozpoczyna kampanię

Start Ryszarda Bartosika do wyborów Parlamentarnych
- Rozpoczynamy kampanię, która ma dać PiS zwycięstwo - zapowiedział poseł Ryszard Bartosik, oficjalnie ogłaszając swój start w październikowych wyborach do Sejmu. Na liście Prawa i Sprawiedliwości polityk z powiat tureckiego pojawi się z numerem czwartym. Nie jest on jednak jedynym kandydatem z Turku. Z numerem 13. wystartuje Emilia Derucka-Kołata. 
 
Poseł na inaugurację kampanii wybrał otoczenie parku im. Konstytucji 3-Maja. Pojawił się tam w poniedziałkowy poranek wraz z grupą działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. - Przez czas trwania obecnego sejmu wydarzyło się wiele rzeczy, nie sposób o nich mówić. Mialem szczęście dzięki woli wyborców reprezentować nasz region w parlamencie i uchwalać wiele ustaw, które mają wpływ na życie naszych mieszkańców. Miałem to szczęście, że razem z działaczami przeprowadzaliśmy wybory, które w powiecie tureckim były sukcesem. PiS w Turku od wielu lat ma sukcesy, a jest to spowodowane tym, że mamy takich wspaniałych działaczy - mówił poseł Bartosik. Tegoroczna kampania nastawiona ma być na współpracę i pracę z ludźmi i dla ludzi. Polegać ma na spotkaniach i rozmowach. Jak wspomniał poseł pozytywnym aspektem i miernikiem poparcia dla PiS były wybory do Parlamentu Europejskiego. - Idziemy do tych wyborów z optymizmem i mam nadzieję, że ten mandat dla powiatu tureckiego, regionu konińskiego będzie zdobyty - dodał Ryszard Bartosik.
 
Ubiegający się o reelekcję parlamentarzysta zaapelował do mieszkańców, aby oddali swój głos na PiS, ponieważ program tej partii dociera do zwykłych obywateli. Wspominał przy tym o takich programach socjalnych jak choćby 500+ czy Trzynasta Emerytura, ale też p programach gospodarczych, inwestycjach drogowych czy działaniach na rzecz rolnictwa i sztandarowym programie dla Kół Gospodyń Wiejskich realizowanym przez ARiMR. Zdaniem posła PiS jest jedyną partią, która reprezentuje wartości ludowe, właściwie troszcząc się o wieś i takie miasta jak Turek. Szczegółowy program wyborczy ma natomiast pojawić się we wrześniu.
Koalicja Obywatelska odsłania karty. Ciesielski oc...
Zarobki w powiecie tureckim najniższe w regionie -...

Podobne wpisy

 

Komentarze 8

Gość - Oka w niedziela, 25 sierpnia 2019 07:30

To bartosik coś zrobił dla kraju, regionu i miasta?

To bartosik coś zrobił dla kraju, regionu i miasta?
Gość - No hejt No PiS w piątek, 23 sierpnia 2019 10:15

Czy jasaka to bartosik schował jak kaczyński macierewicza?

Czy jasaka to bartosik schował jak kaczyński macierewicza?
Gość - porządek w środa, 21 sierpnia 2019 08:56

Tak pięknie się reprezentujecie . Najpierw zróbcie porządek z chwastami w mieście przerosły ogrodzenia. Brak gospodarza tylko do sejmu do koryta się pchać. Przykład dajecie sami i nie ma na kogo oddać głosu BASTA

Tak pięknie się reprezentujecie . Najpierw zróbcie porządek z chwastami w mieście przerosły ogrodzenia. Brak gospodarza tylko do sejmu do koryta się pchać. Przykład dajecie sami i nie ma na kogo oddać głosu BASTA
Gość - Olka w wtorek, 20 sierpnia 2019 15:12

Żal.... I Bartosika i Majdy.... wszystko dla kasy. To pionki, które nic nie znaczą, które nic nie mogą, smutne to wszystko... ludzie muszą wyjść na ulice, Polska została sprzedana, żadna partia nie jest dobra... a te ich żałosne obietnice... czy sami w nie wierzą?

Czy tylko kazano tak im mówić? Tak czy siak żałosne.
Pani doktor i pani upadła tak nisko? Czy warto ?

Żal.... I Bartosika i Majdy.... wszystko dla kasy. To pionki, które nic nie znaczą, które nic nie mogą, smutne to wszystko... ludzie muszą wyjść na ulice, Polska została sprzedana, żadna partia nie jest dobra... a te ich żałosne obietnice... czy sami w nie wierzą? Czy tylko kazano tak im mówić? Tak czy siak żałosne. Pani doktor i pani upadła tak nisko? Czy warto ?
Gość - Obserwator w wtorek, 20 sierpnia 2019 15:01

Nigdy PiS

Nigdy PiS
Gość - wybory2019 w wtorek, 20 sierpnia 2019 07:08

Tak do wiadomości Pana Posła bo zapomniał:
- kolej dla Turku - nie ma !!!
- mieszkania plus - nie ma !!!
- podwyższenie wolnej kwoty od podatku - nie ma!!!
- obniżenie VAT-u. - nie ma!!!
- edukacja - katastrofa!!!
- służba zdrowia - katastrofa!!!
- WOT w Turku - brak !!!
itd !!!
Gratulacje udanej kadencji dla własnego portfela !

Tak do wiadomości Pana Posła bo zapomniał: - kolej dla Turku - nie ma !!! - mieszkania plus - nie ma !!! - podwyższenie wolnej kwoty od podatku - nie ma!!! - obniżenie VAT-u. - nie ma!!! - edukacja - katastrofa!!! - służba zdrowia - katastrofa!!! - WOT w Turku - brak !!! itd !!! Gratulacje udanej kadencji dla własnego portfela !
Gość - karol w wtorek, 20 sierpnia 2019 14:15

Dodał bym do tych pytań jeszcze jedno, gdzie jest obiecana koncesja na odkrywkę Ościsłowo

Dodał bym do tych pytań jeszcze jedno, gdzie jest obiecana koncesja na odkrywkę Ościsłowo
Gość - Stop Bartosik w poniedziałek, 19 sierpnia 2019 14:39

Nasz Poseł - Anna Majda

Nasz Poseł - Anna Majda
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.