Prawo i Sprawiedliwość - lista kandydatów

Nowy-KW

CZAS NA DOBRĄ ZMIANĘ W TURKU

"Dotrzymaliśmy słowa w rządzie,

dotrzymamy w samorządzie"

 

Kandydat na Burmistrza Miasta Turku

kaluzny   1.Dariusz Kałużny

Szanowni Turkowianie!
Cieszę się, że kandyduję na burmistrza naszego miasta. To miasto, jest mi bliskie, nie tylko dlatego, że jestem
Turkowianinem, że tu jest moja rodzina, przyjaciele; ale też dlatego, że każdego dnia korzystam z miejskiej
infrastruktury. Nie chcę, żeby Nasza „mała Ojczyzna” stała się kosztownym placem zabaw, chcę by potencjał
Turku był wykorzystywany jak najlepiej. Turek oznacza dla mnie dom. Nasz wspólny dom, który razem powinniśmy umeblować, tak aby wspólnie, jak rodzina siadać do stołu i rozmawiać. Nasz stół musi mieć jednak solidne podstawy.

facebook


Kandydaci do Rady Miejskiej Turku

Okręg nr1

filip     2. Filip Nowakowski- Urodziłem się 16 lipca 1994 r. w Turku. Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Pełnię funkcję asystenta posła na Sejm RP Ryszarda Bartosika. Jestem aktywnym działaczem Prawa i Sprawiedliwości oraz Forum Młodych PiS. Uczestniczyłem w licznych kampaniach wyborczych. Interesują mnie podróże, książka, film i muzyka. Moimi priorytetami są zrównoważony rozwój oraz stabilny budżet naszego miasta, działanie na rzecz efektywnej współpracy między Gminą Miejską i okolicznymi samorządami, zmiany prowadzące w kierunku otwarcia Turku na młodych mieszkańców oraz poprawa bezpieczeństwa publicznego.

 

malarowska     3. Zofia Malarowska- Mam 60 lat. Od dziecka mieszkam w Turku, początkowo na ulicy Spółdzielców, obecnie od   ponad 13 lat na osiedlu Muchlin. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na Wydziale Finanse i Rachunkowość. Po studiach ponad 30 lat pracowałam w KWB "Adamów” w dziale księgowości. Jestem szczęśliwą mężatką i matką. Mąż, który jest lekarzem rodzinnym w Spółce MEDICUS od zawsze wspiera mnie we wszelkich działaniach i pomaga mi spełniać marzenia. Jestem kandydatką bezpartyjną. W związku z przejściem na emeryturę swój wolny czas chciałabym poświęcić mieszkańcom Turku.

 

jafras     4. Sebastian Jafra- Mam 29 lat i urodziłem się w Turku. Jestem młodym, ambitnym człowiekiem. Cenię sobie obowiązkowość, prawdomówność oraz systematyczność. Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Edukacja Medialna i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od 20 lat pełnię funkcję ministranta w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku. Od 4 lat jestem członkiem Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 1 w Turku. Nasze miasto jest mi bardzo bliskie, dlatego staram się, jak mogę, dbać o jego dobry wizerunek. Jest to moja mała ojczyzna w której czuję się dobrze i mam nadzieję, że można w niej zrobić jeszcze wiele dobrego. Jestem osobą młodą, mającą wiele ciekawych pomysłów i dużo zapału do pracy. Czasami spojrzenie na borykające nasze miasto problemy z innego, świeżego punktu widzenia może bardzo dobrze zaowocować. Myślę, że naszemu kochanemu miastu potrzeba właśnie takiego powiewu świeżości. Proszę o swoją szansę, postaram się Państwa nie zawieść.

 

dziezgowska     5. Zofia Dzieżgowska- Mieszkam w Turku i jestem z zawodu pielęgniarką. Obecnie będąc na emeryturze od dwóch lat kontynuuję moje życiowe powołanie pracując na terenie gminy Brudzew, Władysławów oraz Turku. Jestem szczęśliwą babcią trójki wnucząt. Mam grono wiernych przyjaciół. Należę też do wspólnoty w Kościele. Na chwilę obecną jest to Koło Biblijne. Staram się służyć pomocą tam, gdzie czuję się do tego wezwana. Kocham moich pacjentów, najbliższą rodzinę, ale także innych ludzi spotykanych na drodze mego życia. Cieszę się niezmiernie z obecnego czasu dla Polski, Europy oraz dobrych zmian, w których mogę aktywnie uczestniczyć w życiu osobistym i społecznym, a może najbardziej w życiu duchowym, w Kościele Katolickim.

 

urszularosin     6. Urszula Rosińska- Mam 52 lata i mieszkam w Turku. Jestem szczęśliwą matką studenta Politechniki Poznańskiej. Posiadam wykształcenie wyższe techniczno-rolnicze. Ukończyłam również studium w zakresie rachunkowości. Mam duże doświadczenie w pracy z ludźmi, które nabyłam podczas pracy w firmach usługowych, handlowych i administracji państwowej. Z pełnym zaangażowaniem realizuję powierzone mi zadania. Swój czas i energię skieruję na wykonywanie mandatu radnego. Turek to nasz dom, a ja pragnę byśmy znaleźli w nim ciepło i bezpieczeństwo.

 

 

jasak     7. Dariusz Jasak- Mam 43 lata, wspaniałą rodzinę – żonę i troje dzieci, wyższe wykształcenie i wielką ochotę do działania na rzecz mojego miasta i jego mieszkańców. Pracuję w ZSR CKP w Kaczkach Średnich na stanowisku nauczyciela religii rzymskokatolickiej. Staram się zachęcać uczniów do aktywności na różnych polach, moi podopieczni wystawiają dobre spektakle, biorą udział w konkursach, założyli religijny zespół muzyczny i nagrali płytę, pielgrzymowaliśmy na rowerach do Lichenia i Świnic Warckich. Udało mi się namówić także do udziału w Integracyjnej Grupie „Caritas” oraz Szkolnym Kole „Caritas”. Jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości od 2011 roku oraz członkiem NSZZ „Solidarność”. Jestem również radnym Rady Miejskiej Turku i w 2016 roku zostałem wybrany przewodniczącym Rady. Byłem inicjatorem projektu Turkowska Karta Dużej Rodziny także badawczy odwiert geotermalny w Turku to efekt moich długoletnich starań. Bez mojego wsparcia oraz wsparcia radnych PiS nie byłoby remontu ulicy Spółdzielców i jej przejęcia przez miasto. Wraz z moimi kolegami utworzyłem Turkowską Kapelę Podwórkową „Zza roga”, którą zapewne wielu z Was miało okazję słuchać na żywo. Podstawą mojej działalności społecznej jest działalność wynikająca z życia Kościoła, szczególnie jeśli chodzi o formację liturgiczną i działanie w Integracyjnej Grupie „Caritas”, dla której pracuję społecznie już od 1996 roku. Wynikiem tej działalności jest aktywny udział osób niepełnosprawnych i wolontariuszy z terenu naszego miasta i powiatu w działaniach podejmowanych przez „Caritas” Diecezji Włocławskiej. Kandydaci do Rady Miejskiej Turku

Okręg nr 2

stolar       1. Maryla Stolarek- Mieszkam w Turku przy ul. Gorzelnianej. Mam męża Wojciecha i dwóch dorosłych synów. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie – jestem absolwentką Wydziału Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat uczyłam historii i wiedzy o społeczeństwie w Szkole Podstawowej nr 2, Gimnazjum nr 2 w Turku i Centrum Szkoleniowym „Wiedza”. Interesuję się historią, polityką oraz turystyką, ale moją prawdziwą pasją jest praca z młodzieżą. Wychowałam wielu wspaniałych turkowian. Dotychczasowa praca zawodowa oraz doświadczenie zdobyte podczas dwóch kadencji w Radzie Miejskiej Turku, Klubie Ekologicznym, Komitecie Odnowy Polichromii Józefa Mehoffera i Rodzinach Katyńskich pozwoli mi skutecznie pracować na rzecz naszego miasta.

 

lukasik     2. Eugeniusz Łukasik- Jestem mieszkańcem Turku. Mam wspaniałe córki i syna. Jestem długoletnim pracownikiem KWB „Adamów” w Turku. Doświadczenie nabywałem na różnych stanowiskach. Ostatnie kilkanaście lat przepracowałem jako st. inspektor ds. BHP. Obecnie jestem na emeryturze. W dniu dzisiejszym nasze miasto potrzebuje ludzi znających jego problemy, ale również znających problemy osób w nim mieszkających. Jestem gotowy dzielić się moim szerokim doświadczeniem zawodowym i osobistym wyniesionym z wieloletniej pracy zawodowej oraz życia w szerokiej społeczności lokalnej. Moja pracowitość, uczciwość, rzetelność w pracy, dotrzymywanie założonych umów oraz umiejętność odnajdywania kompromisu w trudnych życiowych sytuacjach, może okazać się kluczowa w właściwym pełnieniu funkcji publicznej ukierunkowanej na realizowanie założonych celów. Znam to miasto oraz ludzi tu mieszkających. Jestem gotów oddać swój czas osobisty, aby zmieniać te obszary, które stanowią problem dla wielu osób żyjących i pracujących w naszym mieście.

 

konczk1122      3. Stanisław Andrzej Kończak- Mam wspaniałą żonę, pięcioro dzieci oraz siedmioro wnuków. Wraz z rodziną stworzyliśmy zespół muzyczno-wokalny pod nazwą „Rodzeństwo Kończaków”, z repertuarem Kolęd Polskich i Pieśni Maryjnych. Swoją pasję wspólnie prezentowaliśmy podczas koncertów, m.in. w Kościele pw. Św. Barbary i Najświętszego Serca Jezusowego. Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończyłem studia doktoranckie na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania. Posiadam uprawnienia w zakresie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Zintegrowanego Systemu Zarządzania, Metodyki Zarządzania Ryzykiem, Kaizen, Lean Manufacturing, Lean Management, TRIZ, oraz wiele innych. Często zadaję sobie pytanie – czy aby w Turku potrzebna jest „dobra zmiana”? A jeśli tak - to jak nią zarządzać - by spełniała oczekiwania wszystkich mieszkańców? Odpowiedź nasuwa się jedna – to rozwój odpowiedzialny, społecznie wrażliwy i terytorialnie zrównoważony, oparty na zasadzie otwartego rządzenia - jako warunek konieczny (condicio sine qua non). Zanim jednak tak się stanie, należy odbudować dobre relacje społeczne i mocno nadszarpnięte zaufanie do władz lokalnych. Rozwój odpowiedzialny, to taki, w którym potrzeby obecnego pokolenia będą realizowane bez umniejszania szans przyszłych pokoleń! Jeśli chcielibyście Państwo, abym reprezentował Was i Wasze potrzeby w Samorządzie Miejskim Turek, w sposób konstruktywny (merytoryczny) – proszę, oddajcie na mnie głos.

 

perlinski     4. Janusz Perliński- Mam 34 lata i wraz z moją żoną Anną i córką Zosią mieszkam w Turku. Prowadzę gospodarstwo rolne, a moja praca pozwala mi rozwijać pasje i realizować zamierzenia. W 2013 roku uzyskałem tytuł Rolnika Roku Powiatu Tureckiego, a tym samym stałem się najprężniej rozwijającym rolnikiem w okręgu. Jestem osobą ambitną i pracowitą. Sukces mnie mobilizuje, dlatego od czasu wyróżnienia powiększam i udoskonalam swoje gospodarstwo. Należę również do Ochotniczej Straży Pożarnej w Szadowie Pańskim, gdzie pełnię funkcję prezesa. Jest to dodatkowa funkcja, która daje mi dużo satysfakcji. Z chęcią stawiam sobie nowe cele, do których realizacji z uporem dążę.

 

jaszczak     5. Anna Jaszczak- Jestem rodowitą turkowianką kochającą swoje miasto i jego mieszkańców. Z wykształcenia jestem polonistką. Moje zamiłowanie pozwoliło mi uczyć dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Od zawsze chciałam przekazywać młodym najważniejsze wartości, dzięki którym staną się dobrymi ludźmi. Sama posiadam dwójkę wspaniałych dzieci i czworo wnuków, dzięki którym mam energię i siłę do działania. Kocham czytać i żyć aktywnie, a moją sportową pasją jest jazda na rowerze.

 

 

sowins     6. Małgorzata Solińska- Od ponad 40 lat obserwuję moją małą ojczyznę – Turek, gdzie urodziłam się, wychowałam i pracuję w firmie Profim. Specyfika pracy w nowoczesnej organizacji dała mi możliwość wykazania się samodzielnością i odpowiedzialnością na zajmowanych stanowiskach.  Kontakty z kontrahentami oraz nawiązywanie i pozyskiwanie nowych relacji, wymagają ode mnie umiejętności komunikowania się z ludźmi, argumentacji, cierpliwości oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach - nie zawsze standardowych. Mój charakter i potencjał chciałabym wykorzystać w kierunku dalszego rozwoju naszego miasta i nie być wyłącznie biernym, ale przede wszystkim czynnym uczestnikiem dobrych zmian w Turku. Prywatnie jestem szczęśliwą matką trójki dzieci i żoną oficera Państwowej Straży Pożarnej. Naszą rodzinną pasją jest aktywna działalność sportowa i wspieranie Turkowskiego Klubu Karate.

 

gadomski     7. Zdzisław Gadomski- Mam 57 lat. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek- Aleksandry i Agaty. Posiadam wykształcenie średnie techniczne. W latach 1978 – 2013 pracowałem w KWB „Adamów” w Turku. Przez długi czas byłem zaangażowany w działalność związkową i społeczną. Obecnie jestem na emeryturze. Moją pasją jest muzyka, historia oraz podróże. Wolny czas chciałbym poświęcić pracując na rzecz mieszkańców naszego miasta.

 

 


Kandydaci do Rady Miejskiej Turku

Okręg nr 3

 

pionke     1. Jerzy Pionke- Od ponad 40 lat jestem związany z Turkiem. Jako zegarmistrz łączę swój zawód z pasją do starych zegarów i zegarków. Od kilkunastu lat działam aktywnie na rzecz społeczności lokalnej m.in. pełniąc funkcję radnego Rady Miasta dwóch kadencji. W trakcie ostatniej doprowadzilem do remontu ulic 650-lecia i Dąbrowskiego jako jedyny składając interpelacje w tej sprawie. Przyczyniłem się także do remontu ulic Stawickiego oraz Smorawińskiego. Szczęśliwie żonaty i ojciec trzech córek.

 

karni     2. Katarzyna Karniszewska- Od urodzenia mieszkam w Turku. Jestem szczęśliwą żoną i matką Mikołaja, Korneli i Antosia. Z wykształcenia jestem technikiem usług kosmetycznych. Od 20 lat prowadzę dobrze prosperujący salon urody. Moją największą pasją jest praca, dlatego wykonując ją ciągle staram się zdobywać nową wiedzę. Uczestniczę w wielu szkoleniach i seminariach. W wolnych chwilach interesuję się turystyką i czytaniem książek. W Radzie Miasta chciałbym być reprezentantem zwykłych mieszkańców. Z racji wykonywanego zawodu często słyszę o różnych problemach, dlatego proszę Was o głos, a postaram się sprawić, że w naszym mieście poczujecie się bezpiecznie. Razem możemy zbudować silne i przyjazne miasto.

 

bak     3. Adrian Bąk- Urodziłem się w 1976 roku. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą. Nabyta wiedza i doświadczenie pomogą mi dobrze realizować obowiązki radnego. Chciałbym zadbać o życie kulturalne mieszkańców Turku. Koncerty, pikniki dla dzieci i młodzieży czy promocja lokalnych artystów to tylko niektóre z moich założeń. Niezbędna jest dobra infrastruktura polepszająca jakość naszego życia. Będąc radnym pragnę utworzyć strefę przemysłową, a do realizacji tego celu konieczna jest współpraca na niwie samorządowej. Chcę ustabilizować sferę mieszkaniową pomagając w ten sposób młodym rodzinom. Nie zapomnę również o dzieciach i młodzieży z rodzin patologicznych oraz osobach starszych. Mieszkańcy Turku muszą czuć się w naszym mieście dobrze i bezpiecznie, dlatego będę wspierał tych, którzy tego potrzebują. Twój głos może przyczynić się do zmian. Zagłosuj i zmień na lepsze przyszłość naszego miasta - Turku.

 

ziemian2     4. Karol Ziemiański- Urodziłem się i mieszkam wraz z żoną i rodziną w Turku. Jestem szczęśliwym dziadkiem dwojga wnucząt. Byłem radnym I kadencji w Urzędzie Miasta Turku i przewodniczącym Komisji ds.rolnictwa. Obecnie jestem ławnikiem Sądu w Turku i przewodniczącym Komitetu Odnowy Kościoła NSPJ w Turku. Pragnę w dalszym ciągu organizować „Festyny Rodzinne” na rzecz odnowy Kościoła NSPJ w Turku. Wspieram rodziny tradycyjne i kościół katolicki. Byłem organizatorem I wystawy Artystów Plastyków. Wpieram geotermię w Turku i jestem jednym z założycieli tego ruchu. Zamierzam zorganizować I Konkurs Ludowych Zespołów Amatorskich powiatu tureckiego. Mam 4 pozycję na liście PiS z okręgu wyborczego nr 3 do Rady Miasta Turku. Proszę Państwa o głos wyborczy.

 

jasyk     5. Janina Jasyk- Po zakończeniu pracy zawodowej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku, zostałam długoletnią działaczką społeczną. Jestem czynnie zaangażowana w problemy mieszkańców naszego miasta. Będąc radną chciałabym uporać się z problemem braku komunikacji miejskiej. W realizacji tego celu pomogą mi takie cechy, jak operatywność, konsekwencja oraz otwartość na ludzi i ich problemy.

 

 

knop     6. Małgorzata Knop- Mam 43 lata i mieszkam w Turku. Jestem szczęśliwą matką dwójki dzieci. Mam ambitne plany, które zamierzam zrealizować będąc radną. Chciałabym na nowo stworzyć w Turku komunikację miejską, której trasa przebiegałaby przez zapomniane osiedle Górnicze i przychodnię Rodamed. Wiele osób, szczególnie starszych ma problem z dotarciem do wyznaczonego miejsca, dlatego uważam, że powinien być to jeden z priorytetów.
Chciałabym, aby w okresie wakacyjnym nowo wybudowany Park Wodny przy ul. Armii Krajowej był dostępny za darmo dla dzieci oraz ich opiekunów. Pragnę również, aby w Turku przywrócono pięć szkół podstawowych, ponieważ dzieci z odległych osiedli muszą pokonać często bardzo długą drogę do szkoły, by dotrzeć do celu.

 

koleda3     7. Janina Kolęda- Mimo, że nie urodziłam się w Turku mieszkam tu od wielu lat i czuję się mieszkanką tego miasta. Jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości, a moje poglądy są proste. Chcę wspierać rodzinę tradycyjną i kościół katolicki. Od zawsze cenię lojalność i odpowiedzialność. Sprzeciwiam się poprawności politycznej i teorii głoszonej przez feministki. Nie jestem zwolenniczką rygoru, jednak popieram wyrażenie „tego nie wolno”. W mojej działalności będę spotykać się z ludźmi, aby ich jednoczyć dla Polski, aby pomagać w różnych sytuacjach życiowych. Mam ostatnią pozycję na liście PiS w wyborach do Rady Miasta Turek. Proszę Państwa o głos.

 


 Kandydaci do Rady Miejskiej Turku

Okręg nr 4

 

wojtczak     1. Grzegorz Wojtczak- Mam 52 lata, jestem rodowitym mieszkańcem Turku i szczęśliwym mężem oraz ojcem dwóch synów. Moja wiedza pozwala mi aktywnie działać na rzecz mieszkańców naszego miasta. Jestem członkiem Zarządu Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości oraz NSZZ Solidarność. Pełnię funkcję przedstawiciela Wojewody Wielkopolskiego w Radzie Społecznej SP ZOZ w Turku. Dążę do współpracy z Samorządami Osiedlowymi. Jako radny chciałbym spotykać się z mieszkańcami Turku, by móc rozwiązywać ich problemy. Chciałbym wprowadzić funkcjonalny monitoring, zabudować i zadaszenia placów na których znajdują się kosze na odpady oraz zadbać o infrastrukturę. Moimi założeniami są budowa ścieżki rowerowej łączącej os. Wyzwolenia z ul. Górniczą, rewitalizacja boiska i basenu na ul. Górniczej, wprowadzenie oświetlenia między blokami, a także poprawa oświetlenia w parku TURA. Wsłuchując się w głos mieszkańców wiem, że potrzebne są miejsca parkingowe. Należy także wyznaczyć miejsca dla handlujących własnymi produktami rolniczymi i ogrodniczymi. Najmłodszym chcę zapewnić dobre warunki do zabawy. Tematyczne place zabaw, lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 5 w Turku czy zagospodarowanie terenów na os.Wyzwolenia to tylko niektóre przedsięwzięcia, którymi chciałbym się zająć. Ważne jest dla mnie włączenie młodzieży do władz Samorządów Osiedlowych oraz spotkania z młodzieżą które pozwolą młodym mieszkańcom wpływać na rozwój miasta i związanych z tym faktem potrzeb dla młodych ludzi. "Zawsze blisko ludzi"

 

bytniwska     2. Anna Bytniewska-  W Turku mieszkam od 13 lat. Wychowują się tu moje dzieci i pracuje mój mąż. Od lat zajmuję się sprzedażą produktów ratujących życie (m.in. leków) na trudnym, polskim rynku. Jako osoba zawodowo czynna zawsze odnosiłam sukcesy. Branża medyczna była dla mnie wyzwaniem, a wiązało się to w początkowym okresie z pracą po kilkanaście godzin dziennie. Dzięki silnemu charakterowi, dążeniu do celu oraz pracy na 100% osiągałam najwyższe wyniki w moim dziale. Postanowiłam przestać być biernym obserwatorem, chcę uczestniczyć w życiu miasta, jako osoba mająca bezpośredni wpływ na zachodzące w nim zmiany. Chcę, żeby moja energia oraz doświadczenie pomagały budować miasto. Mam wiele gotowych pomysłów, które chcę zrealizować zgodnie z głosem mieszkańców.

 

lament     3. Norbert Lament- Mam 29 lat i od urodzenia jestem mieszkańcem Turku. Ukończyłem Technikum Leśne, a obecnie pracuję w PAK KWB Konin. Od 8 lat jestem honorowym dawcą krwi. Należę do Klubu SHDK „ Górnik” przy KWB Adamów, który reprezentuję w poczcie sztandarowym. Zostałem uhonorowany odznaką „Zasłużony honorowy dawca krwi III stopnia”. Byłem członkiem związków zawodowych NSZZ Solidarność. Należę do Zarządu Samorządu Osiedlowego nr.7. Mimo młodego wieku jestem osobą bardzo aktywną i zaangażowaną w życie społeczne Osiedla Wyzwolenia oraz miasta. Staram się jak najwięcej działać społecznie. Chciałbym zostać radnym Rady Miejskiej ponieważ uważam, że właśnie teraz jest czas na zmiany. Potrzebujemy ludzi młodych z pomysłami na rozwój miasta.

 

janiak     4. Anna Janiak- Jestem rodowitą Turkowianką. To właśnie w Turku ukończyłam szkołę podstawową i średnią. Posiadam wykształcenie wyższe administracyjne oraz studia podyplomowe na kierunku Zintegrowany System Informatyczny SAP. Jestem długoletnim pracownikiem KWB Adamów. Posiadam tytuł Honorowego Dawcy Krwi i aktywnie działam w Klubie SHDK PR "Górnik" przy KWB Adamów S.A. Jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu. Pływam, nurkuję, jeżdżę na rowerze i na rolkach. Kocham podróże. Mam wiele sił i pragnienie, by zmieniać Turek na lepsze.

 

mackow     5. Sylwester Maćkow- Mam 39 lat, jestem mężem i ojcem dwójki dzieci. Od urodzenia mieszkam w Turku, więc wiem z jakimi problemami borykają się jego mieszkańcy. Moim celem jest właśnie ich rozwiązywanie. Pragnę poprawić życie mieszkańców oraz chcę pracować na rzecz miasta Turku i ludzi z nim związanych. Potrafię słuchać i nie odmawiam pomocy potrzebującym. W swoim życiu poznałem trudy pracy fizycznej, dzięki czemu łatwiej mi zrozumieć drugiego człowieka. Pracowałem na odkrywce w KWB "ADAMÓW", a obecnie pracuję w Kopalni w Koninie. Chciałbym, aby mieszkańcy Turku nie musieli uciekać do innych miast w pogoni za lepszą przyszłością. Jeśli wybiorą mnie Państwo na radnego, będzie to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, ale przede wszystkim wielka odpowiedzialność. Ze swojej strony gwarantuję uczciwość, rzetelność i efektywną pracę dla naszej wspólnej przyszłości. RAZEM ZBUDUJEMY SILNE I PRZYJAZNE MIESZKAŃCOM MIASTO.

 

nizalowska     6. Magdalena Niżałowska- Mam 36 lat i mieszkam w Turku. Jestem mężatką i matką dwójki dzieci. W 2007 r. ukończyłam dzienne studia magisterskie na kierunku administracja na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2010 r. skończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika dla nauczycieli na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W 2014 r. zakończyłam naukę na studiach licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku wychowanie fizyczne. W 2018 r. uzyskałam dyplom z oligofrenopedagogiki na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie. Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej nr 5 im. UNICEF w Turku.

 

stefan     7. Stefan Irek- Urodziłem się 14 maja 1948 roku w Przedborzu. Od wielu lat jestem mieszkańcem Turku i właśnie tu jest mój prawdziwy dom. Posiadam wykształcenie średnie techniczne. Obecnie jestem na emeryturze, a wolny czas chciałbym poświęcić realizując swoje założenia, które poprawiłyby egzystencję mieszkańców naszego miasta. Uważam, że pracując na rzecz Prawa i Sprawiedliwości spełniam własną wizję Polski.

 

 

mariusz     8. Mariusz Wachowicz- Mam 53 lata i od urodzenia mieszkam w Turku. Jestem szczęśliwym ojcem dwóch córek oraz dziadkiem małej Zosi. Posiadam wykształcenie wyższe. Ukończyłem AWF w Gorzowie Wielkopolskim oraz studia podyplomowe AWF Poznań. Aktywnie działam w dziedzinie sportu. Reprezentowałem kraj w biegach średnich. Wielokrotnie zdobyłem medal na Mistrzostwach Polski oraz Akademickich Mistrzostwach Polski. W przeszłości pracowałem jako dziennikarz w lokalnej gazecie. Pełniłem również funkcję redaktora naczelnego. W latach 2002 – 2013 byłem kierownikiem MKS „TUR” grającego na zapleczu extraklasy. TUREK JEST TWÓJ, MÓJ – NASZ WSPÓLNY !!!

 


 

Większość planowanych zadań będziemy realizować w ramach rządowego programu dla samorządu – „Piątka Morawieckiego”

zmiana 1200x200

Tuliszków: SP Ogorzelczyn z nowym sprzętem
Dlaczego lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znal...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 23 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.