Wideo: O gospodarce, biznesie i zdrowiu- czyli debata wyborcza kandydatów do Sejmu

Debata Wyborcza w Turku

PSL ma najlepszy program wyborczy dla przedsiębiorców. Tak ocenił czołowy przedsiębiorca z Turku Jan Miller podsumowując kolejną debatę wyborczą. Tym razem przedstawiciele partii politycznych z okręgu 37 zostali zaproszeni na dyskusję o przyszłości gospodarczej regionu.

Inicjatorem spotkania, które obyło się w Klubie Barbórka była Turecka Izba Gospodarcza. Przybyłych na spotkanie przywitał prezes TiG marek Sawicki. Wśród osób, które przyjęły zaproszenie na debatę byli Paulina Henning- Kloska (Koalicja Obywatelska PO.N IPL Zieloni), Tomasz Nowak (Koalicja Obywatelska PO.N IPL Zieloni), Eugeniusz Maciejewski (Akcja Zawiedzionych Emerytów i Rencistów), Grzegorz Ciesielski (Koalicja Obywatelska PO. N IPL Zieloni), Łukasz Jankowiak (Konfederacja Wolność i Niepodległość) oraz Anna Majda (Polskie Stronnictwo Ludowe). Podczas debaty zabrakło głosu przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, którzy jak poinformował Marek Sawicki nie skorzystali z zaproszenia.

Na widowni zasiedli przedstawiciele sektora gospodarczego z subregionu konińskiego, lokalni przedsiębiorcy i właściciele firm. Wymienić tu można m.in. Jana Millera, Ludwika Grebera, Tomasza Wroniaka czy Andrzeja Styczyńskiego.

Ubiegający się o mandaty poselskie odpowiadali zarówno na pytania zadawane przez prowadzącej, jak i obecnych w sali przedsiębiorców. Kandydaci do Sejmu przedstawili swoje stanowiska w takich tematach, jak choćby propozycje dla rozwoju biznesu, poprawa funkcjonalności służby zdrowia, czy usprawnienie systemu wynagrodzeń.

Zapraszamy do obejrzenia debaty poniżej.

Nauczyciele i uczniowie z ZST świętowali Dzień Edu...
Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - gosc w piątek, 11 października 2019 10:04

Nie nie uzyskacie od nas poparcia . KORYTO

Nie nie uzyskacie od nas poparcia . KORYTO
Gość - Xawier. w piątek, 11 października 2019 08:27

yyyy i yyyyy i ta fioletowa marynarka ....

yyyy i yyyyy i ta fioletowa marynarka ....
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.