Romuald Antosik ponownie burmistrzem Turku! Drugiej tury nie będzie

Image_1-3

Romuald Antosik już w pierwszej turze zapewnił sobie ponownie stanowisko burmistrza Turku – tak wynika ze wstępnych wyników wyborów.

Przypomnijmy, że do wyścigu o fotel burmistrza Turku wystartowało czterech kandydatów: Waldemar Trojan (Towarzystwo Samorządowe), Dariusz Kałużny (Prawo i Sprawiedliwość), Piotr Bińkowski (Niezależni) oraz Romuald Antosik (Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika). Jak wynika z danych przekazanych do PKW przez obwodowe komisje wyborcze to właśnie dotychczasowy burmistrz już w pierwszej turze głosowania zapewnił sobie kolejną – pięcioletnią tym razem – kadencję.

Niebawem podamy szczegółowe dane głosowania.
Brudzew: Pięcioletnia kadencja dla Krasowskiego
Władysławów: Pierwsza kobieta-wójt w historii

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Obserwatorek w poniedziałek, 22 października 2018 11:43

I na nic się zdała 4 letnia nienawistna pisanina wszechwiedzącego zarządu miejskiego i redaktorka tego portalu. Ludzie wybrali bez tych podpowiadaczy.

I na nic się zdała 4 letnia nienawistna pisanina wszechwiedzącego zarządu miejskiego i redaktorka tego portalu. Ludzie wybrali bez tych podpowiadaczy.
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.