SLD - Lewica Razem zaprasza na listy wyborcze

Image_1

W miesiącu październiku lub listopadzie br. odbędą się wybory do samorządów gmin, miast, powiatów i sejmików wojewódzkich. W Turku wybierzemy burmistrza i 21 radnych którzy w naszym imieniu podejmować będą decyzje mające istotny wpływ na życie w mieście.

Na to, jak wysokie podatki będziemy płacić, jakie inwestycje i remonty będą realizowane, jak będzie funkcjonowała oświata, sport i kultura oraz cała infrastruktura miejska. Od działalności i skuteczności burmistrza oraz radnych zależy czy Turek dalej będzie się wyludniać, pozostanie w zapaści, marazmie i zastoju, czy zacznie dynamicznie się rozwijać. Prawie cztery lata rządów burmistrza Antosika i jego ekipy z Ziemi Turkowskiej, będących w koalicji z PiS to lata dla Turku stracone. Nie powstały żadne znaczące inwestycje miastotwórcze, nie pozyskano inwestorów oraz istotnych środków zewnętrznych do budżetu. Miastem nie zarządzano, lecz biernie administrowano stosując przy tym nachalną propagandę sukcesu. Przysłowiowa bombka na Rynku, kawałki chodników, czy chwalenie się ociepleniem bloków wykonanym przecież za pieniądze mieszkańców, członków wspólnot to zdecydowanie za mało. To zapaść. To także gigantyczny wzrost opłat za ciepło i ciepłą wodę który już dotknął mieszkańców domów jednorodzinnych, a który boleśnie odczują mieszkańcy bloków w następnym roku rozliczeniowym. W tym czasie liczba mieszkańców Turku zmniejszyła się o około tysiąc osób. Nie możemy dalej tolerować zawłaszczania państwa przez PiS, łamania Konstytucji, ograniczania samorządności. Antosik tworząc i tkwiąc w koalicji z PiS legitymizuje te działania. Na takie rządy nie ma naszej zgody, musimy to zmienić.

Przedstawimy Państwu nasz program, wspólnie go przedyskutujemy. Sojusz Lewicy Demokratycznej – Lewica Razem jest otwarty na wszystkie osoby które chcą się zaangażować w działania na rzecz naszego miasta i mieszkańców. Zrobimy wszystko aby na naszych listach wyborczych były osoby znane, szanowane, cieszące się autorytetem i poważaniem. Mające pomysły co i jak należy robić aby żyło się nam lepiej, bezpieczniej. Zainteresowanych zapraszamy na nasze listy wyborcze, SLD - Lewica Razem. Prosimy o kontakt telefoniczny, umówimy się na spotkanie i rozmowę.

Marian Mirosław Marczewski tel. 607 604 622,
Andrzej Kwiatkowski tel. 669 466 761,
Anita Dzieciątkowska-Pieścik tel. 605 904 907,
Jan Pakuła tel. 507 420 810
 
Malanów: Turniej Piłki Nożnej w Grąbkowie z okazji...
Brudzew: Dachowanie w Galewie. Poszkodowana kobiet...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.