Władysławów: Krzysztof Zając nie będzie już wójtem

Krzysztof Zając i Elżbieta Klanowska

To Elżbieta Klanowska będzie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości kandydować na wójta gminy Władysławów. Dotychczasowy włodarz gminy, Krzysztof Zając nie wystartuje w wyborach.

Wiadomość o kandydaturze 48-letniej Elżbiety Klanowskiej, obecnej skarbnik gminy, oficjalnie podano podczas środowej konferencji Prawa i Sprawiedliwości. Jej start w wyborach na wójta wzbudził niemało emocji, ponieważ niemal pewnym wydawało się, że o kolejną kadencję walczyć będzie Krzysztof Zając. Ten jednak nigdy nie potwierdził oficjalnie zamiaru kandydowania, nie był też zgłoszony jako kandydat na wójta do PKW.

Elżbieta Klanowska ma doświadczenie samorządowe. Od 12 lat jest skarbnikiem w gminie Władysławów. Jak sama mówi wie, jakie są możliwości gminy. Jednym z założeń kandydatki na wójta jest rozwój i poprawa infrastruktury drogowej, zagospodarowanie zbiornika pokopalnianego oraz przeprowadzenie reformy oświaty zgodnej z założeniami Prawa i Sprawiedliwości.

O fotel wójta pani Klanowska rywalizować będzie z Danielem Kuszem (PSL).

O „dobrej zmianie” podczas konferencji Prawa i Spr...
63 członków Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD L...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.