Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Spring Camp DOJO STARA WIEŚ 2024

W ubiegły weekend nasz klub uczestniczył w wiosennym seminarium Szkoleniowym w Dojo Stara Wieś. Organizatorem był Zagłębiowski Klub Oyama Karate.

  0 komentarze
0 komentarze

Awans do finału Mistrzostw Wielkopolski w Czwórboju Lekkoatletycznym

Wygrywając zawody na szczeblu powiatowym, zespoły dziewcząt w czwórboju i trójboju lekkoatletycznym z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie reprezentowały powiat turecki na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Słupcy. Dziewczęta na zawodach były bardzo zmobilizowane i poprawiły swoje wyniki z poprzednich startów.

  0 komentarze
0 komentarze

Teleszyna Przykona wygrywa kolejny mecz! Nałęcz Babiak pokonany

Za nami kolejne bardzo dobre spotkanie oraz trzecia wygrana z rzędu drużyny seniorów Teleszyna Przykona. Choć aura chwilowo chciała popsuć widowisko kibiców nie brakowało.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Kibicuj naszym! Już dzisiaj GKS Teleszyna Przykona zmierzy się z GKS Nałęcz Babiak

Wszystkich miłośników sportowych emocji zapraszamy na mecz, który odbędzie się już dzisiaj! Na boisku rywalizować będą GKS Teleszyna Przykona oraz GKS Nałęcz Babiak.

  0 komentarze
0 komentarze

Masa sportowych emocji podczas Biegów Europa TU-rek

Na sportowo mieszkańcy naszego miasta obchodzą dzień 1 maja. Właśnie dzisiaj odbywają się biegi Europa TU-rek. Mieszkańców biorących udział w wydarzeniu nie brakuje, a atmosfera napawa wyjątkowym optymizmem.

  0 komentarze
0 komentarze

XXV kurs samoobrony Kobieta Bezpieczna za nami

W miesiącu kwietniu odbył się XXV kurs samoobrony Kobieta Bezpieczna adresowany dla wszystkich chętnych kobiet z Powiatu Tureckiego, który był realizowany w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich ( czerwone drzwi).

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy Judo na wyjątkowych warsztatach

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie ubiegły weekend spędził na szkoleniach, było to kolejne warsztaty z psychologiem sportu które prowadziła Dominika Bałdyka oraz trenerem Judo Tomaszem Kowalskim, utytułowanym zawodnikiem a obecnie trenerem.

  0 komentarze
0 komentarze

XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate

W dniu 20 kwietnia w Turku odbył się XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate. Na starcie stanęło 19 klubów z sześciu województw ( podlaskiego, łódzkiego, opolskiego, świętokrzyskiego , kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego ) wystawiając blisko 309 zawodników Shinkyokushinkai Karate.

  0 komentarze
0 komentarze

Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN Karate

W dniu 20 kwietnia 2024r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN Karate w Kumite i Kata - Radom 2024. Na tej arenie krajowej wystartowało łącznie 511 zawodników z 63 klubów Oyama i Kyokushin Karate.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Kamil Gardzielik wciąż niepokonany! Wygrywa we Wrocławiu

Kamil Gardzielik po raz kolejny odniósł zwycięstwo na zawodowym ringu. W sobotniej (20 kwietnia) walce we Wrocławiu zwyciężył z Pavelem Semjonowem, a o wyniku zdecydowali sędziowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Dopinguj, odpocznij, integruj się. Sportowe emocje w Przykonie już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia kolejna okazja, aby włączyć się do wspólnego kibicowania zawodnikom GKS Teleszyna Przykona. To kolejna odsłona akcji „Kibicuj naszym!”. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Pracowity czas dla judoków z Tuliszkowa

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili ostatnie tygodnie niezwykle pracowicie. Startowali w XI Ogólnopolskim Turnieju Judo w Rychwale i szkolili się na Mini Miners Judo camp w Bytomiu.
 
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: Tarpany Ostrzeszów z Pucharem Wójta Gminy

W sobotę 6 kwietna w sali sportowej w Malanowie Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Malanów. Zawody cieszyły się bardzo dużą popularnością, a do rywalizacji przystąpiło aż 12 zespołów. W pierwszej fazie turnieju rozgrywki toczyły się w czterech grupach, z której do dalszego etapu (1/4 finału) awansowały po dwie najlepsze drużyny. Poniżej wyniki fazy grupowej.

  0 komentarze
0 komentarze

"Kibicuj Naszym", czyli pierwszy mecz Teleszyny Przykona za nami

Niedzielny mecz Teleszyna Przykona - Warta Krzymów zakończył się zwycięstwem gości. Mimo to kibice gospodarzy opuszczali stadion w znakomitych nastrojach. Wszystko za sprawą akcji „Kibicuj Naszym!”.

  0 komentarze
0 komentarze

„W ping-ponga grali!!!” XXI Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

XXI Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym to wydarzenie sportowe, które po raz drugi odbyło się w Hali Sportowej OSiR w Malanowie, będąc wydarzeniem sportowym w skali całego Powiatu.

  0 komentarze
0 komentarze

Kibicuj naszym! Sportowe święto w Przykonie już 7 kwietnia

Dopinguj, odpocznij, integruj się - to hasła, które przyświecają projektowi aktywizującemu lokalną społeczność gminy Przykona. Okazją, aby wspólnie spędzać czas i dobrze się będą rozgrywki drużyny GKS Teleszyna Przykona. Najbliższy mecz już w niedzielę, 7 kwietnia.

  0 komentarze
0 komentarze

Nagrody wójta gminy Turek za osiągnięcia sportowe rozdane

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słodkowie zostały wręczone Nagrody Wójta Gminy Turek za osiągnięcia sportowe w 2023 roku.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Brother Champion Judo Camp w Poznaniu

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie wziął udział w campie szkoleniowym Brother Champion Judo Camp w Poznaniu, jest dwudniowa impreza na której treningi prowadzą wybitny sportowcy - Olimpijczycy!

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Nowe stroje i piłki meczowe dla drużyny Seniorów

Tuż przed pierwszym gwizdkiem w rundzie wiosennej drużyna Seniorów Klubu Sportowego Grom Malanów otrzymała z rąk wójta Ireneusza Augustyniaka komplet nowych strojów meczowych (koszulki, spodenki, getry i bluzy bramkarskie) oraz piłki meczowe.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

35 medali na 43 lecie klubu Shinkyokushnkai

W dniu 23 marca Zduńskowolski Klub Kyokushin Karate działający od 40 lat był organizatorem X Mistrzostw Polski Centralnej w Karate Kyokushin. Koordynatorem i głównym organizatorem był sensei Bogdan Jankowski 4 dan WKO Japan. Na starcie stanęły kluby kyokushin karate z 4 województw centralnych, które były reprezentowane przez 132 zawodników.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.