Tuliszków: Zgrupowanie sportowe w Żywcu

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie brali udział w zgrupowaniu sportowym w Żywcu gdzie w terminie 4–14 stycznia, szkolili się z zawodnikami kadry wojewódzkiej Śląska.

  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Finał Turnieju Halowego Kasztelania Cup

W sobotę nasza drużyna Orlików z rocznika 2011 brała udział w turnieju halowym w Brudzewie Kasztelania Cup. Nasi zawodnicy w grupie drugiej wygrali dwa spotkania i z drugiego miejsca awansowali do Ligi Mistrzów, walcząc o miejsca 1-4.

  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Turniej Halowy Kasztelania Cup

W niedzielne popołudnie w Brudzewie podopieczni Bartosza Grabowskiego rywalizowali w kończącym się turnieju halowym Kasztelania Cup. Tym razem zaprezentowali sie zawodnicy z rocznika 2010.

  0 komentarze
0 komentarze

Wojciech Gadomski najlepszym zawodnikiem w Wielkopolsce

Decyzją trenerów, instruktorów i prezesów klubów Okręgowego Związku Karate w Poznaniu najlepszym zawodnikiem w 2020 roku w Wielkopolsce w sportach walki został wybrany jednogłośnie mieszkaniec Turku senpai Wojciech Gadomski, który na co dzień jest zawodnikiem Klubu Sportów i Sztuk Walk sekcji Kyokushin Karate.

  1 komentarz
1 komentarz

Władysławów: Udany sportowy rok

Mimo panującej na całym świecie pandemii Covid-19 sportowcy z gminy Władysławów mogą zaliczyć 2020 rok do udanych. Starty i sukcesy podopiecznych UKS Skoczek Władysławów, a także starania działaczy – Floriana Berlińskiego oraz Bartłomieja Wiśniewskiego zostały dostrzeżone i docenione.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Julia Kocimska i Jan Antoniewicz w Kadrze Narodowej

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie rozpoczęli rok od dobrych wiadomości, bowiem do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Polskiego Związku Judo zostali powołani; Julia Kocimska i Jan Antoniewicz.

  0 komentarze
0 komentarze

Turniej „Samuraja” zawodników z sekcji Kawęczyn

W dniu 30 Grudnia 2020 zawodnicy z sekcji Kawęczyn odbyli ostatni spotkanie w tym roku. Keiko Osame odbył się w sali Karate Klubu Sportów i Sztuk Walk. Podczas Keiko Osame został rozegrany turniej "Samuraja" z podziałem na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców.

  0 komentarze
0 komentarze

Wideo: Noworoczne życzenia od Klubu Biegacza Maraton Turek

Klub Biegacza Maraton Turek kontynuuje rozpoczętą kilka lat temu tradycję i również teraz postanowił złożyć wszystkim - nie tylko sportowcom najlepsze noworoczne życzenia.

  0 komentarze
0 komentarze

Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków

W Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku odbył się Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków z sekcji 1. Pomimo panującej pandemii przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności tradycyjnie odbyły się zawody karate i judo dla dzieci na koniec mijającego roku i rozpoczęcie nowego roku. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe dziewcząt i chłopców w zależności od stopnia wyszkolenia.

  0 komentarze
0 komentarze

Certyfikaty dla sportowców rozdane

Zawodnicy, którzy przybyli na ostatni trening przed świętami otrzymali certyfikaty za zdany egzamin, który odbył się na obozie letnim i egzamin listopadowy w turkowskiej hali.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Mikołajkowy Turniej Gimnastyczny

15 grudnia w Uczniowskim Klubie Sportowym w Tuliszkowie odbył się Mikołajkowy Turniej Gimnastyczny w grupie najmłodszej (5-7 lat) i Mikołajkowy Turniej Judo w grupie młodszej (8-10 lat). Każdy z turniejów był podsumowaniem zdobytych umiejętności technicznych które dzieci zdobyły podczas zajęć w roku 2020.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy

W sobotę 12.12.2020 r. w sali sportowej w Malanowie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Malanów zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: Mistrzostwa Polski Młodzików

W dniach 12-13 grudnia w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików organizowane przez Polski Związek Judo i Okręgowy Związek Judo w Poznaniu w których wziął udział Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Wyjątkowa lekcja w-f w SP1

Obecna sytuacja pandemii i nauczanie zdalne nie przeszkodziło nam, żeby i w tym roku zawitała do nas wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy Monika Pyrek.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Szkolenie z pierwszej pomocy dla zawodników karate

W ubiegłym tygodniu Klub Sportów i Sztuk Walk sekcja karate i judo wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Turku zorganizowały zajęcia dla wszystkich zawodników, podczas który prowadzono szkolenia w ramach KPP.

  0 komentarze
0 komentarze

Ogólnopolski Turniej Mini Piki Siatkowej „Czwórek” o puchar Małgorzaty Glinki i Starosty Tureckiego

W dniu 5 grudnia Klub Sportowy VOLLEY Turek zorganizował Ogólnopolski Turniej Mini Piki Siatkowej „Czwórek” dziewcząt i chłopców o puchar Małgorzaty Glinki i Starosty Tureckiego.

  0 komentarze
0 komentarze

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate

W dniach od 8 do 10 grudnia 2020 r. w sekcjach Turkowskiego Klubu Karate OYAMA odbywały się egzaminy na kolejne stopnie uczniowskie. Przed egzaminatorem, Shihanem Włodzimierzem Rygiertem 5 dan, swoje umiejętności prezentowało około 80 osób.

  0 komentarze
0 komentarze

Gala Kyokushinkai Karate Kokoro Cup w Warszawie

W ostatni weekend podczas gali Kyokushinkai Karate Kokoro Cup, która odbyła się w Warszawie gdzie, walczyły największe sławy europejskiego kyokushin Karate był również akcent Turkowski.

  3 komentarze
3 komentarze

Czarny pas z 2 danem dla Pawła Wasiaka

W styczniu tego roku sensei Paweł Wasiak z Turkowskiego Klubu Karate zdawał w Niemczech egzamin na 2 dan na czarnym pasie. Pandemia sprawiła, że nie było okazji do uroczystego wręczenia nowego pasa i certyfikatu. W związku z tym trener odebrał swój 2 dan dopiero w miniony piątek, 4 grudnia 2020 r.

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Przykona: Turniej Szachowy w Szkole Podstawowej

W czwartek, 3 grudnia, odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy w Szkole Podstawowej w Przykonie.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.