Pątnicy na rowerach gościli w powiecie tureckim

Trasa rowerowej pielgrzymki ze Strzelna na Jasną Górę wiodła przez powiat turecki. Przed trudną drogą pątnicy mieli okazję odpocząć i w skupieniu pomodlić podczas przystanku na terenie naszego regionu.

  1 komentarz
1 komentarz

Klub Striker na Letnim obozie Polskiej Federacji Kykokushin Karate w Tucholi

Od 28 lipca do 2 sierpnia skromna, 3 osobowa reprezentacja Klubu Striker z Turku brała udział w Letnim Obozie Polskiej Federacji Kykokushin Karate w Tucholi. Przez 6 dni karatecy doskonalili swój kunszt walki. W składzie reprezentacji znalazła się Lena Dzieciątkowska oraz bracia Ariel i Kamil Więcławek. Obóz przeznaczony był dla osób zaawansowanych.

  0 komentarze
0 komentarze

I Turniej im. Mariana Donarta Keeza Cup 2020. Tur 1921 Turek bezkonkurencyjny

I Turniej im. Mariana Donarta Keeza Cup 2020 dobiegł końca. Przez dwa dni miłośnicy piłki nożnej zmagali się na boisku walcząc o tytuł zwycięzcy. Nie zabrakło meczu pokazowego w w wykonaniu byłych zawodników Tura Turek oraz przyjaciół Mariana Donarta. Relacje z wydarzenia mogliśmy oglądać mogliśmy na żywo.

  0 komentarze
0 komentarze

Finał Keeza Cup 2020 już za chwilę! Śledź rozgrywki na żywo razem z nami!

Trwa drugi dzień turnieju im.Mariana Donarta Keeza Cup 2020. Za chwilę rozpocznie się finałowy mecz, a następnie wręczenie nagród. Wszytko to zobaczyć możecie u nas na żywo.

  0 komentarze
0 komentarze

Klubu Biegacza Maraton Turek w Biegu Powstania Warszawskiego

Od wielu lat w ostatnią sobotę lipca członkowie Klubu Biegacza Maraton Turek wyjeżdżają do Warszawy, by wziąć udział w Biegu Powstania Warszawskiego. Impreza ta organizowana jest przez Miasto Stołeczne Warszawa oraz Centrum Sportu Aktywna Warszawa i zalicza się do cyklu Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”.

  0 komentarze
0 komentarze

Keeza Cup 2020 czas start! Zapraszamy na transmisję online!

Właśnie rozpoczyna się Turniej im.Mariana Donarta Keeza Cup 2020. Dwudniowe zmagania rozpocznie mecz w którym udział wezmą drużyny Tur 1921 Turek i Sokół Kleczew. Miłośnicy sportu transmisję z wydarzenia oglądać mogą na żywo!

  0 komentarze
0 komentarze

Już jutro! Keeza Cup 2020! Zapraszamy!

Już jutro (1 sierpnia) rozpocznie się Turniej im.Mariana Donarta Keeza Cup 2020. Głównym organizatorem zmagań jest MGKS Tur 1921 Turek. Zapraszamy!

  0 komentarze
0 komentarze

Gm.Turek: Grant dla UKS "Sprinter" ze Słodkowa

W roku 2020 Ministerstwo Sportu po raz kolejny ogłosiło nabór wniosków do programu „KLUB”, którego celem jest rozwijanie sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem małych klubów sportowych.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Aktywnie i przyjemnie, czyli Rajd Rowerowy dla mieszkańców gminy

Mieszkańcy gminy Tuliszków nie zapominają o aktywności i zdrowym trybie życia. Aby cieszyć się pogodą i spędzić czas w doborowym towarzystwie zorganizowano Rajd Rowerowy, który odbył się w niedzielę, 26 lipca.

  1 komentarz
1 komentarz

Wakacje z karate. Zapraszamy!

W okresie wakacji jest czas na aktywne spędzanie wolnego czasu i z taką inicjatywa jak co roku wyszedł Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcja Kickbioxingu, Kyokushin Karate i Judo.

  0 komentarze
0 komentarze

Początek sierpnia z piłkarskimi emocjami

Wraz z otwarciem przez rząd stadionów wracają imprezy sportowe. Już na początku sierpnia na stadionie 1000-lecie w Turku nie zabraknie sportowych emocji. MGKS TUR 1921 i KEEZA organizują turniej piłki nożnej.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Wakacje z judo! Zapraszamy

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza na zajęcia sportowo-rekreacyjne ,,Wakacje z Judo’’, jak co roku tuliszkowska sekcja Judo organizuje zajęcia w dniach wolnych od szkoły w celu propagowania aktywności fizycznej i poprawy sprawności fizycznej dzieci i młodzieży w Tuliszkowie, które będą odbywały się w sierpniu.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: VIII Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów

Tradycyjnie, już po raz ósmy Radni, obecnej i byłej kadencji, oraz Sołtysi z terenu gminy Władysławów spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym Wigwam w Russocicach, by stanąć do rywalizacji w VIII Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów, zorganizowanych przez Urząd Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury.

  0 komentarze
0 komentarze

Juniorzy z Turku wygrywają ze Środą Wielkopolską

Juniorzy z Turku rozegrali mecz z drużyną Polonia Środa Wielkopolska. W wyniku rywalizacji Tur 1921 Turek pokonał rywali wynikiem 4:0.

  0 komentarze
0 komentarze

Drużyna z Turku przegrywa z Górnikiem Konin

W sparingu numer 8 drużyna z Turku przegrała z Górnikiem Konin B2 5:1. Bramkę dla naszego zespołu po fenomenalnym podaniu Bartka Tomczyka zdobył Nikodem Marciniak.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: Obóz sportowo- rekreacyjny w Mielnie

W dniach 4 – 11 lipca Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie organizował obóz sportowo – rekreacyjny dla dzieci i młodzieży w Mielnie. Niewątpliwie wytyczne nt. organizacji obozów sprawiły wiele trudności w organizacji to tuliszkowskiej sekcji Judo i Akrobatyki Sportowej udało się zorganizować bezpieczny i pełen atrakcji obóz.

  0 komentarze
0 komentarze

Dawid Gruszczyński wicemistrzem Polski Juniorów

Wychowanek klubu UKS „ Piątka” Turek Dawid Gruszczyński został Wicemistrzem Polski Juniorów w barwach KS Jastrzębski Węgiel.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Wakacje z Judo

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie, po raz kolejny rozpoczął ,,Wakacje z Judo’’, gdzie podczas dni wolnych od szkoły organizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mimo obecnej sytuacji w Polsce dotyczącej wirusa klub podjął się organizacji zajęć i wycieczek, zachowując wszelkie wytyczne dotyczące wyjazdów.

  0 komentarze
0 komentarze

Sparing Juniorów i Trampkarzy

Piłkarze z Turku rozegrali kolejne mecze piłki nożnej. Tym razem na boisko wyszły drużyny Junior B1 oraz Trampkarz C1. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotycząće poszczególnych spotkań.

  0 komentarze
0 komentarze

Tur 1921 Turek remisuje z drużyną Znicz Władysławów

W sparingu numer sześć drużyna z Turku remosiuje z seniorami Znicza Władysławów wynikiem 0:0.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.