21 medali dla turkowskich karateków

Dnia 25 marca 2023 r. hala MOSiR w Kole gościła uczestników Otwartych Mistrzostw Makroregionu Centralno-Północnego OYAMA PFK w Kumite i Kata. Ich organizatorem był Kolski Klub Sportów Walki pod przewodnictwem Pani Marleny Wojewody i Sensei Krzysztofa Wojewody 4 dan, a współorganizatorem MOSiR w Kole.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Tomasz Zydorkiewicz w czołówce na Mistrzostwach Świata Masters w Toruniu

We wtorkowe (28 marca) popołudnie zawodnik UKS Skoczek Władysławów Tomasz Zydorkiewicz wziął udział w Halowych Mistrzostwach Świata Masters w Toruniu. Zajmując czwarte miejsce w skoku wzwyż znalazł się w światowej czołówce.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

Przez dwa dni blisko 140 zawodników rywalizowało w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tureckiego. Zmagania zakończyły się w sobotę, 25 marca rozgrywkami w kategorii dorosłych.

  0 komentarze
0 komentarze

UKS „Piątka” Turek z awansem do finałów Mistrzostw Wielkopolski!

Za nami kolejne emocjonujące rozgrywki z udziałem zawodników z klubu UKS „Piątka” Turek. Tym razem swoją siłę pokazały „czwórki” chłopców.

  0 komentarze
0 komentarze

Druhowie z Kowali Pańskich Mistrzami Powiatu Tureckiego w Piłce Nożnej

Dobiegły końca zmagania o tytuł Mistrza Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej Drużyn OSP. Po zaciętej rywalizacji zwycięski puchar przekazano na ręce druhów z OSP Kowale Pańskie (gmina Kawęczyn).

  2 komentarze
2 komentarze

Kawęczyn: Z Orła do reprezentacji. Monika Poniedziałek powołana do kadry

Monika Poniedziałek, była zawodniczka GKS Orzeł Kawęczyn została powołana do Reprezentacji Polski WU17. Pierwsze, towarzyskie mecze z jej udziałem już na początku kwietnia .
 
  1 komentarz
1 komentarz

Za nami pierwszy dzień Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Malanowie rozpoczęły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym. W dniu dzisiejszym rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już jutro o zwycięstwo walczyć będą miłośnicy sportu w kolejnych kategoriach.

  0 komentarze
0 komentarze

Malanów: Karatecy i piłkarze ze stypendiami sportowymi

38 młodych uzdolnionych sportowców z gminy Malanów otrzymało w czwartek, 23 marca stypendia. Wśród wyróżnionych najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy Gromu Malanów.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Seminarium czarnych pasów i kurs sędziów

17-19 marca odbyło się Seminarium Czarnych Pasów i Kurs Sędziów Europejskiej Organizacji Karate w Europejskim Centrum Budo Dojo Stara Wieś. W wydarzeniu udział wzięło 200 uczestników z Austrii, Belgii, Bułgarii, Niemiec, Francji, Litwy, Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii, Węgier, Rumunii, Gruzji, Holandii, Ukrainy oraz z Polski.

  0 komentarze
0 komentarze

Gm.Turek: Gminny Turniej w Tenisie Stołowym za nami

Miłośnicy sportu wzięli udział w Gminnym Turnieju w Tenisie Stołowym. Każdy z zawodników wykazał się nie tylko umiejętnościami, ale również grą fair play.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra: Samorządowcy z Kawęczyna najlepsi na boisku

Za nami turniej, który każdego roku budzi wiele pozytywnych emocji. Dużo optymizmu, dystans do siebie oraz rzecz jasna godne uwagi umiejętności samorządowców. Właśnie tym cechują się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Piłce Halowej.
 
  2 komentarze
2 komentarze

To już oficjalnie!!! Boks dla KOBIET w klubie Striker Turek

Kiedy treningi?
Poniedziałek i środa 18:45

Gdzie?
Klub Striker Turek, ul. Ogrodowa 5 (nad Biedronką)

Co trzeba zabrać?
Strój sportowy, butelkę wody oraz dużo mocy!

Gdzie można się zapisać?
Pod numerem telefonu: 661 472 143

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Malanów: Miranda Team mistrzem Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

W piątkowe popołudnie 10.03.2023 r. po ponad trzymiesięcznej rywalizacji poznaliśmy nowych mistrzów Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 2022/2023.

  0 komentarze
0 komentarze

Sukcesy Jakuba Lempacha docenione

Jakub Lempach – to zawodnik bardzo dobrze znany mieszkańcom powiatu tureckiego. Jest doskonale zapowiadającym się sportowcem, który kilka lat temu uczył się w I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku, jest wychowankiem LKS „Maraton” Turek, a dziś to student logistyki na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i zawodnik AZS UMCS Lublin.

  0 komentarze
0 komentarze

Dziewczyny z "Piątki" brązowymi medalistkami Mistrzostw Wielkopolski

Wiele talentu sportowego, chęci, ale przede wszystkich ogrom ciężkiej pracy doprowadziły do kolejnego sukcesu zawodniczek z UKS „Piątka” Turek. Turniej odbył się w dniach od 10 do 12 marca.

  0 komentarze
0 komentarze

Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kadetów

W dniach 3-4 marca reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Shinkyokushinkai Karate uczestniczyła w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy Kadetów, juniorów i młodzieżowców na Węgrzech i Mistrzostwach Świata Open seniorów w Japonii.

  0 komentarze
0 komentarze

Otwarty Puchar Łodzi OYAMA PFK w Kumite

W dniu 25 lutego, w hali CHKS-u rozegrano Otwarty Puchar Łodzi Oyama PFK w kumite.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Strażacy na deskach i z pucharem! Narciarskie mistrzostwa z udziałem OSP Turek

X Mistrzostwa Polski Strażaków OSP w narciarstwie alpejskim i snowboardzie 2023 Szczawnica – Jaworki
Za nami X Mistrzostwa Polski Strażaków OSP w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. W tym roku odbyły się one w Szczawnicy- Jaworkach. W rywalizacji udział wzięli między innymi druhowie z turkowskiej jednostki.

  1 komentarz
1 komentarz

Z cukrzycą też można! Tomasz Zydorkiewicz wygrywa mistrzostwo Polski i motywuje innych chorych

Systematyczna praca i treningi zwieńczone sukcesem. W miniony weekend zawodnik UKS Skoczek Władysławów Tomasz Zydorkiewicz zdobył złoty medal w skoku wzwyż podczas Mistrzostw Polski Masters w Toruniu. Ten sukces ma podwójnie „słodki” smak, bo zwycięzca od kilkunastu lat choruje na cukrzycę, a swoją wygraną daje innym chorym nadzieję na normalne życie i rozwijanie pasji.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra: Tropem Wilczym, czyli Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę, 6 marca o godzinie 13:30 po raz drugi w Dobrej wystartował Bieg Tropem Wilczym. Aura sprzyjała inicjatywie, a i chętnych chcących wziąć udział w przedsięwzięciu nie zabrakło, bowiem łącznie na starcie stanęło 95 zawodników.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.