Szósty dzień poszukiwań Teresy Wojciechowskiej. Każda informacja może pomóc

2025-06-06

Od sześciu dni trwają intensywne poszukiwania 63-letniej Teresy Wojciechowskiej, która zaginęła 31 maja około godziny 17:00 w miejscowości Wielopole, w gminie Tuliszków. Kobieta wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Z każdą mijającą godziną niepokój bliskich rośnie.

W akcję zaangażowano ogromne siły – policję, straż pożarną, ratowników oraz wolontariuszy. Teren gdzie doszło do zaginięcia kobiety jest dokładnie przeszukiwany.. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, dotychczasowe działania – mimo intensywności – nie przyniosły żadnych rezultatów. Sprawdzenie potencjalnych miejsc pobytu zaginionej również nie potwierdziło żadnego ze zgłoszonych sygnałów. W działaniach poszukiwawczych uczestniczą m.in.: Komenda Powiatowa Policji w Turku, OSP Chrząblice, OSP Wielopole, JRG PSP Turek, OSP Grzymiszew, OSP Piętno, Wielkopolska Grupa Poszukiwawczo-Ratunkowa z Ostrowa Wielkopolskiego, a także grupa Ratownictwa PCK Poznań

Teresa Wojciechowska ma 165 cm wzrostu, normalną budowę ciała, krótkie blond włosy i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w białą koszulkę w kolorowe kwiaty, czarne spodnie oraz czarne buty.

Policja ponawia apel do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej:

KPP w Turku – ul. Legionów Polskich 3
tel. 47 77 37 200 lub 47 77 37 211
numer alarmowy: 112

Funkcjonariusze podkreślają, że każdy dzień ma ogromne znaczenie, a nawet pozornie nieistotne informacje mogą okazać się kluczowe dla dalszych działań.

Fot. Fb/Powiat Turecki Alarmowo

Zostaw komentarz

Szukaj

Najnowsze wiadomości

Redakcja

Adres:
Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173

 

e-Mail:
kblaszczyk@iturek.net
redakcja@iturek.net
reklama@iturek.net

Archiwum

Poprzednia wersja serwisu
dostępna jest pod adresem:

old.iturek.net