W dniu 23 czerwca na placu obok hali sportowej w Malanowie odbył się festyn klubowy, który był jednocześnie zakończeniem sezonu szkoleniowo-sportowego dla blisko 150 młodych adeptów karate Shinkyokushinkai. Wydarzenie zorganizował Wielkopolski Klub Kyoukushin Karate w Malanowie.
Festyn rozpoczął się pokazem sprzętu strażackiego, który zaprezentowali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Malanowie. Ponadto, wszyscy uczestnicy mieli okazję skorzystać z przygotowanego grilla, na którym serwowano smaczne kiełbaski ufundowane przez Pana Jerzego Kubackiego. W przerwie od intensywnej zabawy na dmuchancu uczestnicy mieli okazję skonsumować lody, watę cukrową i inne smakołyki.
Festyn był okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do integracji środowiska sportowego. Zarząd Klubu składa podziękowania dla tych, którzy wspierają działalność klubu. Szczególne słowa wdzięczności kierowane są do Pana Wójta Gminy Malanów Ireneusza Augustyniaka, firmy WSK PZL-Kalisz, OZK Poznań, Pana Jerzego Kubackiego, OSiR Malanów oraz firmy Zesiuk.

















