Na boiskach OSiR w Turku odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Tureckiego. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki w kilku kategoriach, a na zakończenie najlepsze zespoły odebrały medale, puchary oraz nagrody pieniężne i rzeczowe. Wyróżniono również najbardziej wartościowych zawodników turnieju.
W sobotę 27 czerwca na boiskach OSiR w Turku rozegrano Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Tureckiego. Wydarzenie zgromadziło zawodników rywalizujących w różnych kategoriach, którzy przez cały, upalny dzień walczyli o miejsca na podium.
Po zakończeniu sportowej rywalizacji wyłoniono najbardziej wartościowych zawodników turnieju. Tytuł MVP w kategorii kobiet otrzymała Pola Janicka. W kategorii Open wyróżnienie MVP trafiło do Macieja Karolczyka, natomiast w kategorii 90+ Mężczyzn tytuł najbardziej wartościowego zawodnika zdobył Ireneusz Siwek.
Poniżej przedstawiamy również najlepsze zwycięzców turnieju:
Open Kobiet:
I miejsce: Martyna Forma i Pola Janicka
II miejsce: Wiktoria Brzózka i Julia Gońka
III miejsce: Aleksandra Kaczmarek i Wiktoria Tygielska
Open Męska:
I miejsce: Maciej Karolczyk i Adrian Ścigocki
II miejsce: Łukasz Lewicki i Michał Malczewski
III miejsce: Kamil Sieczka i Artur Helman
90+ Mężczyzn:
I miejsce: Adam Ciuśniak i Ireneusz Siwek
II miejsce: Mieczysław Trawkowski i Roman Wodziński
III miejsce: Leszek Śmietana i Paweł Brzechwa
Najlepsze zespoły odebrały medale, puchary oraz nagrody pieniężne. Uroczystego wręczenia nagród dokonali starosta powiatu tureckiego Jan Smak oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Sportu i Promocji Robert Żółtaszek.
Atmosfera podczas turnieju była nie tylko gorąca, ale również wyjątkowo pozytywna. Dobre nastroje zawodników sprawiły, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci.




























































