Obwieszczenie Starosty Tureckiego

2026-09-04

Zgodnie z artykułem 11d ust. 5 i ust. 6 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 311)  oraz art. 61 § 4 i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691)

zawiadamia się

o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej obejmującej rozbudowę drogi gminnej nr 670533P w miejscowości Tarnowski Młyn wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach zadania  „Budowa drogi gminnej w miejscowości Tarnowski Młyn” na działkach oznaczonych numerami ewidencyjnymi:

286/8, 286/7, 136/2, 136/1, 286/6, 131/4, 137/1, 131/6, 286/3, 285/2, 130/2, 137/2, 137/14, 127/4, 137/3, 126/2, 137/4, 126/3, 125/2, 125/3, 124/5, 124/6, 123/2, 123/3, 122/2, 122/3, 121/2, 121/3, 120/2, 120/3, 119/2, 119/3, 137/15, 137/11, 118/4, 137/12, 137/13, 118/6, 273/2, 118/5, 273/1, 118/3, 274, 119/1, 120/1, 117, 116, 271/3, 252, 251/1, 115, 114, 269, 268, 289, 113/1, 113/2, 265, 112, 111, 264, 110, 166/2, 261, 205, 378, 5005/4, 5005/5, 92, 260, 257, 91, 90, 256, 253/2, 253/1, 249/2, 248, 244/1, 84, 243/1, 243/3, 243/2, 242, 81, 240, 80/2, 80/1, 79/1, 236/2, 74, 73, 72, 71, 70/1, 70/2, 68/3, 68/4, 68/2, 381, 224, 223, 62, 222, 221, 61, 38, 213, 203, 54, 202, 201/2, 53, 52, 51, 201/1, 50, 49, 200, 199, 48, 198, 44, 197, 196, 195, 194, 193/1, 191, 39/2, 190, 39/1, 167, 286/5, 286/9, 131/5, 130/4, 130/3, 284/1, 127/5, 272/1   położonych w obrębie ewidencyjnym 0021 Tarnowski Młyn, jednostka ewidencyjna 302709_2 Gmina Władysławów.

Ww. inwestycja wymaga przejęcia części nieruchomości, w związku, z czym sporządzono mapę z projektem podziału nieruchomości przeznaczonym na ten cel. Wykaz nieruchomości objętych liniami rozgraniczającymi oraz ich podział przedstawiono poniżej.

Jednostka ewidencyjna  302709_2 Gmina Władysławów, obręb 0021 Tarnowski Młyn:

Dz. o nr geod. 286/7 – o pow. 1,0411 ha (286/11 – o pow. 0,0002 ha, 286/12 – o pow. 1,0409 ha),          Dz. o nr geod. 136/1 – o pow. 0,1673 ha (136/3 – o pow. 0,0006 ha, 136/4 – o pow. 0,1667 ha)

Dz. o nr geod. 125/3 – o pow. 0,0492  ha (125/4 – o pow. 0,0235 ha, 125/5 – o pow. 0,0257 ha),            Dz. o nr geod. 124/6 – o pow. 0,0800  ha (124/15 – o pow. 0,0229 ha, 124/16 – o pow. 0,0600 ha)

Dz. o nr geod. 123/3 – o pow. 0,0500  ha (123/6 – o pow. 0,0113 ha, 123/7 – o pow. 0,0400 ha)             Dz. o nr geod. 122/3 – o pow. 0,0398 ha (122/4 – o pow. 0,0127 ha, 122/5 – o pow. 0,0271 ha)

Dz. o nr geod. 121/3 – o pow. 0,0107  ha (121/4 – o pow. 0,0052 ha, 121/5 – o pow. 0,0055 ha)             Dz. o nr geod. 120/3 – o pow. 0,0258  ha (120/6 – o pow. 0,0160 ha, 120/7 – o pow. 0,0098 ha)

Dz. o nr geod. 137/15 – o pow. 0,0175  ha (137/16 – o pow. 0,0082 ha, 137/17 – o pow. 0,0093 ha)        Dz. o nr geod. 118/5 – o pow. 1,6800  ha (118/9 – o pow. 0,0034 ha, 118/10 – o pow. 1,6800 ha)

Dz. o nr geod. 273/1 – o pow. 2,2200  ha (273/3 – o pow. 0,0027 ha, 273/4 – o pow. 2,2200 ha)             Dz. o nr geod. 118/3 – o pow. 2,0000 ha (118/7 – o pow. 0,0025 ha, 118/8 – o pow. 2,0000 ha)

Dz. o nr geod. 274 – o pow. 2,2600  ha (274/1 – o pow. 0,0033 ha, 274/2 – o pow. 2,2600 ha)               Dz. o nr geod. 119/1 – o pow. 2,2700  ha (119/4 – o pow. 0,0023 ha, 119/5 – o pow. 2,2700 ha)

Dz. o nr geod. 120/1 – o pow. 3,3300  ha (120/4 – o pow. 0,0017 ha, 120/5 – o pow. 3,3300 ha)            Dz. o nr geod. 117 – o pow. 1,8800  ha (117/1 – o pow. 0,0090 ha, 117/2 – o pow. 1,8700 ha)

Dz. o nr geod. 116 – o pow. 1,7900  ha (116/1 – o pow. 0,0071 ha, 116/2 – o pow. 1,7800 ha)               Dz. o nr geod. 271/3 – o pow. 2,1100  ha (271/4 – o pow. 0,0019 ha, 271/5 – o pow. 2,1100 ha)

Dz. o nr geod. 252 – o pow. 1,1200  ha (252/1 – o pow. 0,0027 ha, 252/2 – o pow. 1,1200 ha)               Dz. o nr geod. 251/1 – o pow. 1,1000  ha (251/2– o pow. 0,0046 ha, 251/3 – o pow. 1,1000 ha)

Dz. o nr geod. 115 – o pow. 1,4000 ha (115/1 – o pow. 0,0041 ha, 115/2 – o pow. 1,4000 ha)                Dz. o nr geod. 114 – o pow. 1,6500  ha (114/1 – o pow. 0,0041 ha, 114/2 – o pow. 1,6500 ha)

Dz. o nr geod. 269 – o pow. 2,5700  ha (269/1 – o pow. 0,0119 ha, 269/2 – o pow. 2,5600 ha)               Dz. o nr geod. 268 – o pow. 2,7000  ha (268/1– o pow. 0,0162 ha, 268/2 – o pow. 2,6800 ha)

Dz. o nr geod. 113/1 – o pow. 0,0800  ha (113/3 – o pow. 0,0026 ha, 113/4 – o pow. 0,0800 ha)             Dz. o nr geod. 113/2 – o pow. 1,4000  ha (113/5 – o pow. 0,0006 ha, 113/6 – o pow. 1,4000 ha)

Dz. o nr geod. 265 – o pow. 0,5800 ha (265/1 – o pow. 0,0279 ha, 265/2 – o pow. 0,5500 ha)                Dz. o nr geod. 112 – o pow. 1,1000  ha (112/1 – o pow. 0,0010 ha, 112/2 – o pow. 1,1000 ha)

Dz. o nr geod. 111 – o pow. 1,3500  ha (  111/1 – o pow. 0,0043 ha, 111/2 – o pow. 1,3500 ha)              Dz. o nr geod. 264 – o pow. 0,4203  ha (264/1 – o pow. 0,0149 ha, 264/2 – o pow. 0,4054 ha)

Dz. o nr geod. 110 – o pow. 1,3100  ha (110/1 – o pow. 0,0092 ha, 110/2 – o pow. 1,3000 ha)               Dz. o nr geod. 261 – o pow. 0,4800 ha (261/1 – o pow. 0,0060 ha, 261/2 – o pow. 0,4700 ha)

Dz. o nr geod. 205 – o pow. 0,7000  ha (205/1 – o pow. 0,0017 ha, 205/2 – o pow. 0,7000 ha)               Dz. o nr geod. 5005/4 – o pow. 3,9600  ha (5005/6 – o pow. 0,1094 ha, 5005/7 – o pow. 3,8500 ha)

Dz. o nr geod. 5005/5 – o pow. 5,6700  ha (5005/8 – o pow. 0,0483 ha, 5005/9 – o pow. 5,6200 ha)        Dz. o nr geod. 92 – o pow. 0,8900  ha (92/1 – o pow. 0,0054 ha, 92/2 – o pow. 0,8800 ha)

Dz. o nr geod. 260 – o pow. 1,0200 ha (260/1 – o pow. 0,0138 ha, 260/2 – o pow. 1,0100 ha)                Dz. o nr geod. 257 – o pow. 0,5100 ha (257/1 – o pow. 0,0065 ha, 257/2 – o pow. 0,5000 ha)

Dz. o nr geod. 91 – o pow. 0,4000  ha (91/1 – o pow. 0,0024 ha, 91/2 – o pow. 0,4000 ha)                    Dz. o nr geod. 90 – o pow. 0,4000  ha (90/1 – o pow. 0,0010 ha, 90/2 – o pow. 0,4000 ha)

Dz. o nr geod. 256 – o pow. 0,5800  ha (256/1 – o pow. 0,0087 ha, 256/2 – o pow. 0,5700 ha)               Dz. o nr geod. 253/2 – o pow. 1,1700  ha (253/5 – o pow. 0,0083 ha, 253/6 – o pow. 1,1600 ha)

Dz. o nr geod. 253/1 – o pow. 0,3002  ha (253/3 – o pow. 0,0175 ha, 253/4 – o pow. 0,2827 ha)            Dz. o nr geod. 249/2 – o pow. 1,3376  ha (249/3 – o pow. 0,0322 ha, 249/4 – o pow. 1,3100 ha)

Dz. o nr geod. 248 – o pow. 1,5100  ha (248/1 – o pow. 0,0263 ha, 248/2 – o pow. 1,4800 ha)              Dz. o nr geod. 244/1 – o pow. 2,0287 ha (244/3 – o pow. 0,0417 ha, 244/4 – o pow. 1,9870 ha)

Dz. o nr geod. 243/3 – o pow. 1,9987  ha (243/6 – o pow. 0,0024 ha, 243/7 – o pow. 1,9963 ha)            Dz. o nr geod. 243/2 – o pow. 0,4000  ha (243/4 – o pow. 0,0052 ha, 243/5 – o pow. 0,3948 ha)

Dz. o nr geod. 242 – o pow. 0,5500  ha (242/1 – o pow. 0,0371 ha, 242/2 – o pow. 0,5100 ha)               Dz. o nr geod. 81 – o pow. 0,9000  ha (81/1 – o pow. 0,0046 ha, 81/2 – o pow. 0,9000 ha)

Dz. o nr geod. 240 – o pow. 1,0000  ha (240/1 – o pow. 0,0513 ha, 240/2 – o pow. 0,9500 ha)               Dz. o nr geod. 80/2 – o pow. 0,1080 ha (80/5 – o pow. 0,0068 ha, 80/6 – o pow. 0,1012 ha)

Dz. o nr geod. 236/2 – o pow. 4,2100  ha (236/3 – o pow. 0,0112 ha, 236/4 – o pow. 4,2000 ha)               Dz. o nr geod. 80/1 – o pow. 0,2184  ha (80/3 – o pow. 0,0364 ha, 80/4 – o pow. 10,1820 ha)

Dz. o nr geod. 79/1 – o pow. 0,5973  ha (79/3 – o pow. 0,0011 ha, 79/4 – o pow. 0,5962 ha)                    Dz. o nr geod. 74 – o pow. 0,3800  ha (74/1 – o pow. 0,0216 ha, 74/2 – o pow. 0,3600 ha)

Dz. o nr geod.  73 – o pow. 0,1300  ha (73/1 – o pow. 0,0093 ha, 73/2 – o pow. 0,1200 ha)                      Dz. o nr geod. 72  – o pow. 0,1300  ha (72/1 – o pow. 0,0103 ha, 72/2 – o pow. 0,1200 ha)

Dz. o nr geod. 71 – o pow. 1,0300  ha (71/1 – o pow. 0,347 ha, 71/2- o pow. 1,0000 ha)                         Dz. o nr geod. 70/1 – o pow. 0,6162  ha (70/3 – o pow. 0,0461 ha, 70/4 – o pow. 0,5701 ha)

Dz. o nr geod. 70/2 – o pow. 0,3991 ha (70/5 – o pow. 0,0043 ha, 70/6 – o pow. 0,3948 ha)                     Dz. o nr geod. 68/4 – o pow. 0,4798  ha (68/7 – o pow. 0,0186 ha, 68/8 – o pow. 0,4798 ha)

Dz. o nr geod. 68/2 – o pow. 2,1100  ha (68/5 – o pow. 0,0950 ha, 68/6 – o pow. 2,0200 ha)                     Dz. o nr geod. 381 – o pow. 0,9795  ha (381/1 – o pow. 0,0396 ha, 381/2 – o pow. 0,9399 ha)

Dz. o nr geod. 224 – o pow. 1,1200  ha (224/1 – o pow. 0,0055 ha, 224/2 – o pow. 1,1100 ha                        Dz. o nr geod. 223 – o pow. 1,1200  ha (223/1 – o pow. 0,0133 ha, 223/2 – o pow. 1,1100 ha)

Dz. o nr geod. 62 – o pow. 0,6700  ha (62/1 – o pow. 0,0272 ha, 62/2 – o pow. 0,6400 ha)                        Dz. o nr geod. 222 – o pow. 1,1200  ha (222/1 – o pow. 0,0137 ha, 222/2 – o pow. 1,1100 ha)

Dz. o nr geod. 221 – o pow. 0,5600 ha (221/1 – o pow. 0,0075 ha, 221/2 – o pow. 0,5500 ha)                    Dz. o nr geod. 61 – o pow. 1,7500 ha (61/1 – o pow. 0,0425 ha, 61/2 – o pow. 1,7100 ha)

Dz. o nr geod. 213 – o pow. 0,3600  ha (213/1 – o pow. 0,0038 ha, 213/2 – o pow. 0,3600 ha)                   Dz. o nr geod. 203 – o pow. 1,4500  ha (203/1 – o pow. 0,0571 ha, 203/2 – o pow. 1,3900 ha)

Dz. o nr geod. 54 – o pow. 1,7600  ha (54/1 – o pow. 0,0401 ha, 54/2 – o pow. 1,7200 ha)                        Dz. o nr geod. 202 – o pow. 1,5800  ha ( 202/1- o pow. 0,0332 ha, 202/2 – o pow. 1,5500 ha)

Dz. o nr geod. 201/2 – o pow. 0,2370  ha (201/5 – o pow. 0,0094 ha, 201/6 – o pow. 0,2276 ha)                Dz. o nr geod. 53 – o pow. 0,5700  ha (53/1 – o pow. 0,0116 ha, 53/2 – o pow. 0,5600 ha)

Dz. o nr geod. 52 – o pow. 0,5691  ha (52/1 – o pow. 0,0131 ha, 52/2 – o pow. 0,5560 ha)                        Dz. o nr geod. 51 – o pow. 0,5600 ha (51/2 – o pow. 0,5500 ha, 51/1 – o pow. 0,0116 ha)

Dz. o nr geod. 50 – o pow. 0,7800  ha (50/1 – o pow. 0,0125 ha, 50/2 – o pow. 0,7675 ha)                        Dz. o nr geod. 49 – o pow. 0,7500  ha (49/1 – o pow. 0,0085 ha, 49/2 – o pow. 0,7400 ha)

Dz. o nr geod. 200 – o pow. 0,5200  ha (200/1 – o pow. 0,0168 ha, 200/2 – o pow. 0,5000 ha)                   Dz. o nr geod. 199 – o pow. 0,4400  ha (199/1 – o pow. 0,0173 ha, 199/2 – o pow. 0,4200 ha)

Dz. o nr geod. 48 – o pow. 0,7000  ha (48/1 – o pow. 0,0054 ha, 48/2 – o pow. 0,6900 ha)                        Dz. o nr geod. 198 – o pow. 0,4100  ha (198/1 – o pow. 0,0192 ha, 198/2 – o pow. 0,3900 ha)

Dz. o nr geod. 44 – o pow. 1,7500 ha (44/1 – o pow. 0,0042 ha, 44/2 – o pow. 1,7500 ha)                         Dz. o nr geod. 197 – o pow. 1,0000  ha (197/1 – o pow. 0,0608 ha, 197/2 – o pow. 0,9400 ha)

Dz. o nr geod. 196 – o pow. 0,5000  ha (196/1 – o pow. 0,0355 ha, 196/2 – o pow. 0,4600 ha)                   Dz. o nr geod. 195 – o pow. 0,4700  ha (195/1 – o pow. 0,0335 ha, 195/2 – o pow. 0,4400 ha)

Dz. o nr geod. 194 – o pow. 1,3100  ha (194/1 – o pow. 0,0821 ha, 194/2 – o pow. 1,2300 ha)                   Dz. o nr geod. 191 – o pow. 1,7200  ha (191/1 – o pow. 0,0725 ha, 191/2 – o pow. 1,6500 ha)

Dz. o nr geod. 39/2 – o pow. 3,0900  ha (39/3 – o pow. 0,0188 ha, 39/4 – o pow. 3,07 ha)                         Dz. o nr geod. 190 – o pow. 4,73  ha (190/1 – o pow. 0,0983 ha, 190/2 – o pow. 4,63 ha)

W wykazie stosowano następujące oznaczenia:

– przed nawiasem podano nr działki ulegającej podziałowi,

– w nawiasie podano nr działek powstałych w wyniku podziału,

– tłustym drukiem zaznaczono działki przeznaczone do przejęcia na rzecz Gminy Władysławów.

Strony niniejszego postępowania mogą zapoznać się z przebiegiem drogi oraz uzyskać informacje na ten temat w Starostwie Powiatowym w Turku w  Wydziale Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego przy ul. Kaliskiej 59, (tel. 63 222 32 61) w godz. 7.30 – 15.30 w terminie 14 dni od daty publicznego ogłoszenia.

Turek, dnia 4 września 2026 r.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.* informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Starosta Turecki z siedzibą przy ulicy Kaliskiej 59, 62 – 700 Turek;

2. Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e mail: iod@powiat.turek.pl  lub pisemnie na adres: Starostwo Powiatowe w Turku ul. Kaliska 59, 62 – 700 Turek;

3. Pani/Pana dane są przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa:

– ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane ( Dz. U. z 2026 r. poz. 524)

– ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691)

– ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 311)

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA.

4. Dane po zrealizowaniu celu, dla którego zostały zebrane, będą przetwarzane do celów archiwalnych i przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania przepisów dotyczących archiwizowania danych przez Administratora;

5. Pani/Pan, których dane dotyczą, mają prawo do:

    1) dostępu do swoich danych osobowych,

    2) żądania sprostowania danych, które są nieprawidłowe,

    3) żądania usunięcia danych, gdy:

        a) dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane,

        b) dane przetwarzane są niezgodnie z prawem,

    4) żądania ograniczenia przetwarzania, gdy:

        a) osoby te kwestionują prawidłowość danych,

        b) przetwarzanie jest niezgodne z prawem a osoby te sprzeciwiają się usunięciu danych,

        c) Administrator nie potrzebuje już danych osobowych do celów przetwarzania, ale są one potrzebne osobom, których dane dotyczą, do ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń;

6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym  jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym;

8. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób opierający się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu;

9. Odbiorcami danych są podmioty określone w przepisach prawa.

* rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1) (RODO)

Zostaw komentarz

Szukaj

Najnowsze wiadomości

Redakcja

Adres:
Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173

 

e-Mail:
kblaszczyk@iturek.net
redakcja@iturek.net
reklama@iturek.net

Archiwum

Poprzednia wersja serwisu
dostępna jest pod adresem:

old.iturek.net