Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pożyczka EKOenergetyczna III – nabór wniosków w Tureckiej Izbie Gospodarczej rozpoczęty!

Pożyczka ekoenergetyczna

Turecka Izba Gospodarcza we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego "AGROREG" S.A. w Nowej Rudzie utworzyła PUNKT Funduszu w TIG i serdecznie zaprasza mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa wielkopolskiego do udziału w nowej edycji programu Pożyczki EKOenergetycznej III.

Nabór wniosków w siedzibie TIG przyjmowany będzie do wyczerpania dostępnej alokacji środków w wysokości 12 632 000,00 zł.

Program ten, skierowany głównie do sektora MŚP, oferuje wsparcie finansowe na inwestycje mające na celu zwiększenie efektywności energetycznej, rozwój odnawialnych źródeł energii oraz zakup niskoemisyjnych środków transportu.

Przedsiębiorcy zainteresowani programem mogą ubiegać się o pożyczki do kwoty 1 200 000,00 zł, przy oprocentowaniu na poziomie 2,84% dla podmiotów z obszaru preferencji. Okres spłaty pożyczki wynosi do 10 lat, z możliwością przedłużenia do 11 lat w obszarze preferencji, oraz okresem karencji nawet do 12 miesięcy.

Wsparcie pożyczkowe obejmuje szereg działań inwestycyjnych, takich jak modernizacja energetyczna budynków, zakup efektywniejszych źródeł ciepła czy rozwój infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Program został skonstruowany w taki sposób, aby wspierać przedsiębiorstwa działające na terenach dotkniętych problemami z jakością powietrza oraz te, które osiągną oszczędności energii na poziomie co najmniej 25%.

Składanie dokumentów, podpisywanie umów i rozliczanie pożyczek odbywa się w siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej, ul. S. Żeromskiego 37 w Turku, w godz. 8.15 – 15.00.

Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszym Punktem Pożyczkowym!

Informacje oraz dokumentacja dotycząca uzyskania pożyczki dostępne są na stronie internetowej TIG - https://tig.turek.pl/pozyczka-ekoenergetyczna-iii/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego

Zapraszamy do kontaktu

Życie Zero Waste. Filozofia i praktyka dla zrównow...
Dobra: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.