Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Powitanie Olimpijczyka Bartosza Sadkowskiego i trenerki Małgorzaty Wawrzyniuk

Powitanie Bartka Sadkowskiego

Dziś rano tj. 22 marca 2019 r. wyruszyliśmy na warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina powitać naszego złotego i srebrnego medalistę Bartosza Sadkowskiego i jego trenerkę Małgorzatę Wawrzyniuk.

Wychowanka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Turku, złotego i srebrnego medalistę Bartosza Sadkowskiego oraz jego trenerkę, Małgorzatę Wawrzyniuk powitali rodzice i dziadkowie Bartosza oraz nauczyciele: Izabella Frątczak i Marek Górski wraz z delegacją uczniów: Bartoszem Skoniecznym, Adamem Świerkiem, Bartkiem Marciniakiem i Miłoszem Raczykiem. Witaliśmy ich nie tylko przygotowanymi banerami, transparentami, balonami i kwiatami, ale przede wszystkim głośnymi okrzykami na ich cześć. Były to niesamowite chwile wzruszenia dla wszystkich, którym towarzyszył śmiech, ale i łzy radości. Nie zabrakło również dziennikarzy telewizji, radia, ale przede wszystkim Biało-Czerwonych na lotnisku w Warszawie powitał m.in. Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki oraz Joanna Styczeń-Lasocka, Dyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych Polska.

Z Abu Dhabi Biało-Czerwoni przywieźli 69 medali, w tym 30 złotych, 21 srebrnych i 18 brązowych. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich polscy sportowcy wywalczyli więcej krążków, niż liczył skład reprezentacji. Gratulujemy i dziękujemy!!!
„Wstydzę się, że mieszkam w tym mieście”- czyli ra...
Nauczyciele w Turku przyłączą się do ogólnopolskie...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Maciek w piątek, 22 marca 2019 23:18

Jestem dumny z Naszego Olimpijczyka Bartosza!

Jestem dumny z Naszego Olimpijczyka Bartosza!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.