Udane starty zawodników z powiatu tureckiego

Zawodnicy z powiatu tureckiego
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z powiatu tureckiego podczas Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Żerkowie. Franciszek Grzymski powrócił z brązowym medalem za udział w biegu na 1000 metrów. 
 
 
 
 
 
W każdym biegu uczestniczyło około 80 zawodników z całej Polski.  Bardzo dobry wynik osiągnęła również Antonina Dera, która w biegu na 1000 m w kat. U 14 przybiegła na metę na 22 miejscu. Damian Nijakowski w bardzo silnie obsadzonym biegu kategorii U16 ukończył bieg 2000 m na bardzo dobrym, siódmym miejscu, natomiast Stanisław Grzymski w biegu na 3000 metrów był 33. Swój sukces odnieśli zawodnicy UKS Sprinter Słodków - Bartosz Rzempołuch zajął drugie miejsce w kat. U14,  Zuzanna Kaźmierczak ukończyła bieg na jedenastym miejscu, a Amelia Wielgocka miejsce na miejscu osiemnastym.
 
Młodzi zawodnicy trenują na co dzień pod okiem Roberta Rosiaka (UKS Sprinter Słodków), oraz Floriana Berlińskiego i Bartłomieja Wiśniewskiego (USK Skoczek Władysławów). Gratulujemy i życzymy sukcesów w zbliżających się Mistrzostwach Województwa i Międzywojewódzkich w Biegach Przełajowych.
Europejski Dzień Logopedy w powiecie tureckim
Wideo: Muzyczny koncert w Tuliszkowie z okazji Dni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.