Malanów: Niebezpiecznie w Bibiannie. Mężczyzna poszkodowany w wypadku

Wypadek Bibianna

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni (25 kwietnia) wieczór w miejscowości Bibianna w gminie Malanów. Jedną osobę przewieziono do szpitala.

Wypadek miał miejsce około godz. 21.00. Z nieustalonych dotąd przyczyn kierowca auta marki Skoda zjechał z prostego odcinka jezdni, wjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewa. Jako pierwsi pomocy udzielili mężczyźnie ratownicy medyczni. Poszkodowanego przewieziono na badania do szpitala, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wyjaśni prowadzone postępowanie.

„Kim my i nasze dzieci jesteśmy?”- czyli rodzice o...
Znamy pierwsze terminy komunii świętych w parafiac...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Saper w niedziela, 03 maja 2020 11:21

Jako pierwsi pomocy udzielili mężczyźnie ratownicy medyczni. małe sprecyzowanie-

pierwsi pomocy udzielili mieszkańcy mieszkający najbliżej zdarzenia, potem przyjechało pogotowie i udzieliło pomocy medycznej.

Jako pierwsi pomocy udzielili mężczyźnie ratownicy medyczni. małe sprecyzowanie- pierwsi pomocy udzielili mieszkańcy mieszkający najbliżej zdarzenia, potem przyjechało pogotowie i udzieliło pomocy medycznej.
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.