Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

1% dla naszych strażaków OSP Turek

Zdjecie_2
Jak bardzo potrzebna jest straż wie każdy z nas, ale nie każdy pamięta, że potrzeba dużego wkładu finansowego na funkcjonowanie jednostki i zakup niezbędnego sprzętu do ratowania ludzkiego życia. 
Strażacy jak co roku potrzebują od turkowian wsparcia w postaci 1% podatku, który może przyczynić się do lepszego funkcjonowania straży, co będzie przekładać się na nasze bezpieczeństwo. Działalność straży opiera się na ratownictwie gaśniczym, zabezpieczaniu imprez masowych, a także braniu udziału w zawodach sportowych i pożarniczych. Ponad to OSP Turek posiada sekcję Ratownictwa Medycznego, która organizuje kursy i pokazy pierwszej pomocy oraz sekcję HDK i Orkiestrę.
Aby przekazać swój 1% w rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO należ wpisać:
KRS: 0000033923
OSP Turek, ul. 3-go Maja 8, 62-700 Turek
mf
Brudzew: Bezpańskie psy wciąż wracają. Wójt apeluj...
Pomóż Wiktorowi w walce z chorobą. Przekaż 1% poda...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.