Adrian Skopiński w światowej czołówce. Teraz walczy o finał

adrian skopinski davines
Pochodzący z Turku Adrian Skopiński walczy o wejście do finałowej ósemki w prestiżowym konkursie Davines Talent Green House. Z setki osób wybrano 64, które mają szansę sięgnięcia po najwyższe laury. 
 
Wiosną informowaliśmy, że pierwszy etap konkursu Davines Talent Green House zakończył się dla Adriana sukcesem. Spośród 1600 zgłoszeń wybrano setkę, która przeszła do kolejnego etapu – wśród nich jest również fryzjerski talent z Turku. Zadaniem jury będzie teraz wybór finałowej ósemki. Zwycięzca natomiast zyska możliwość udziału w pokazach. - Zadanie półfinałowe jest ciężkie. Bardzo trudne technicznie, bo trzeba scalić całą półroczną wiedzę. Przez sześć miesięcy mieliśmy sześć modułów, które kończyły się głównymi zadaniami ocenianymi następnie przez jurorów. Były to zadania począwszy od medytacji i równowagi po zasady facebooka czy instagrama oraz projektowania mody itp .Teraz musimy to scalić i stworzyć coś wyjątkowego - przewidzieć trendy przyszłości - wyjaśnia Adrian
Przypomnijmy, że na starcie fryzjerzy mieli do przygotowania pracę na dowolny temat. Adrian zdecydował się na połączenie dwóch bardzo odmiennych klimatów. Połączył inspiracje elfami z fryzurami jakie popularne były w latach 80. i 90. To jak zestawienie postaci z „Władcy Pierścieni” oraz wykreowaną przez Ewę Kasprzyk postać pani Wolańskiej z kultowej komedii „Kogel Mogel”. Jego praca w zestawieniu z oryginalną urodą modelki dała piorunujący efekt, który został doceniony na świecie. 
Pieniądze nie rozwiążą wszystkich problemów. Rozmo...
Europejski Tydzień Sportu z Kopernikiem Plus

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 28 lipiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.